Sivrihisar Gergi Tavan

Sivrihisar İlçesi Eskişehir’in 14 ilçesinden biridir. Eskişehir ‘in en büyük ilçesidir. Çal dağına yakın olan bir volkanik kütlenin eteklerinde, göğe doğru uzanan ucu sivri kayaları ile bilinir. İlçe ismini bu kayalıklardan almıştır. Yerleşim olarak çok eski zamanlara dayanır. Frigyalılar, Romalılar, Selçuklu ve son olarak da Osmanlı Devletine ev sahipliği yapan bu topraklar  tarihi mirası ile günümüze kadar gelmiştir. Sivrihisar  İlçesinin nüfusu son sayımlar ile 21.000 i geçmiştir. İlçe halkının geçim kaynağı genel olarak tarım ve hayvancılıktır. Tarihi dokusu ile  zengin bu şehir tarih turizminde de önemli bir paya sahip.

Bizde bu güzel şehir için farklı gergi tavan uygulamaları ile siz değerli Eskişehir sakinlerine  Beylikova gergi tavan olarak yüksek kalitede hizmet veriyoruz ve gergi tavanda önemli destekler sunuyoruz.

Gergi Tavan Hizmetimiz

Gergi tavan uygulamalarında son derece profesyonel çalışan bir firmayız. Kaliteli işçiliğimiz sayesinde her zaman kullanılabilecek ve uzun yıllar rahatlıkla dekorasyon malzemesi olarak tercih edilebilecek işler çıkarıyoruz ortaya. Firmamızın işlemleri müşteri tercihlerine göre şekilleniyor ve böylece herkes kendi zevk ve tercihlerine göre gergi tavan hizmeti almış oluyor.

 Gergi Tavanların Kullanılma Nedenleri

Gergi tavan sistemleri birçok artısı ile tercih edilir. Bunlardan bazıları şunlardır: Esnek bir malzeme yapısının olması, çok dayanıklı olması, daha ekonomik gibi nedenler vardır. Buların yanında;

 • Her dekora uygundur
 • Şekli bozulmaz ve her zaman kullanılabilir
 • Temizliği çok basittir
 • Renk solması olmaz

Bu özeliklerinin yanında çatlak ve sünme gibi olaylar görülmemesi, 15 yıla varan garantisi olması, Yanmaz malzemesinin olması, su ve nemden de kolay kolay etkilenmezler. Ev ortamında şık bir ışıklandırma yapmaya da son derece uygun olan tasarımlardır. Gergi tava uygulamasını tercih ettiğinizde odanızın havasını kısa sürede değiştireceğinden emin olabilirsiniz. Her ne kadar büyük otel ya da farklı işletmelerde tercih edilse de evlerin tavanlarına ve duvarlarına da uygulanabilme lüksü vardır. Herkes gergi tavan modelleri konusunda firmamızdan hizmet alabilir.

Gergi Tavan Kullanmanın Avantajları

Gergi tavanların kullanılmasının birçok önemli avantajı vardır. Her şeyden önemlisi bu tavanlar çok şık tasarımlardır. Özellikle kalabalık mekânların tarzını ortaya koymak açısından gergi tavanlar en iyi dekorasyon araçlarıdır. Nem ve rutubetten etkilenmediği için kafe ve restoran gibi yerlerde çok rahat şekilde kullanılabilirler. Tavanların ışıklandırma sistemi çok mükemmel tasarlanabilir ve iyi bir ses sistemi oluşturulabilir. Çünkü yalıtım düzeyi çok yüksektir. Alev almayan bir yapıda tasarladığımız gergi tavanlar sayesinde evdeki güvenliğiniz de en üst düzeyde olacaktır. Bu tavanlar aynı zamanda montajı çok basit ürünlerdir. Firma çalışanlarımız ürettiğimiz gergi tavanları aynı gün içerisinde montajını yapıyor ve çevrenizde herhangi bir inşaat pisliği kalmıyor. Bu gergi tavanlar mekan değiştirmek istediğinizde kolayca sökülerek yeni mekanınıza montajı yapılıyor. Çok hoş ve estetik birer görünüme sahip olan ürünlerdir.

Gergi Tavanlarda Model Seçenekleri

Büyük ve kalabalık ortamlarda genelde transparan gergi tavan modelleri kullanılıyor. Bu modeller içerisinde kalite düzeyi son derece yüksektir. Ancak gergi tavanların bir diğer modeli de dijital gergi tavanlardır. Dijital gergi tavanlar hemen her mekâna rahatlıkla uygulanabilir modellerdir. Bu modellerin sunduğu farklı manzara resimleri vardır. Tavan süslemesinde yemyeşil bir ağaç manzarası ya da çiçek bahçesi tercih edebileceğiniz gibi sonsuz bir uzay manzarası da tercih edebilirsiniz. Gergi tavan uygulamalarımızda en çok yıldızlı uzay manzaraları tasarımları gerçekleştiriyoruz. Her türlü manzara resmi uygulanabilir bir özelliktedir. Bu konudaki seçimleri de mümkün olduğunca müşterilerimize bırakıyoruz. Kalite standartlarımız son derece yüksek olduğu için seçeceğiniz manzaranın da kalitesi yüksek olacaktır.

Gergi Tavanlarda Baskı Kalitesi

Gergi tavan hizmetlerimizde her zaman baskı kalitesine önem veriyoruz. Dijital gergi tavanlar için renklerin canlı olması ve istenilen hissiyatı uyandırması son derece önemlidir. 3D gergi tavan uygulamalarımız için de aynı durum geçerlidir. Hazırlanan gergi tavanlar yüksek standartlarda bir işçilik uygulaması ile montaj yapılıyor. Dilerseniz bu gergi tavanların alt kısımlarına gizli ışıklandırmalar ekleyebilir ve ortamın ambiyansının değişmesini de sağlayabilirsiniz. Gergi tavan hizmetlerimizde mümkün olduğunca müşterilerimizin isteklerine yönelmeye gayret gösteriyoruz. Böylece hiçbir işte kötü bir tasarım ortaya çıkarmıyoruz.

Dijital Baskılardan Yapılan Gergi Tavanlar

En çok tercih edilen gergi tavan türleri arasında dijital baskı gergi tavanlar vardır. Çünkü bu modeller her resmin ya da fotoğrafın tavanlara yansıtılabilmesine olanak tanır. Düğün salonu, otel ve restoran gibi yerlerde de bu uygulamaları rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Bu uygulamaları tasarımını yaptıktan sonra müşterilerimize sunuyoruz. İstenilen işlemler gerçekleşmiş ise müşterimiz görüntüden memnun ise tavanların üretim aşamasına başlanıyor. Bu süreçte her türlü detay büyük bir titizlikle işleniyor. Onayınızdan geçen dijital gergi tavanlar üretimi de tamamlandıktan sonra istenilen mekâna uygulanıyor. Daha sonra çıkabilecek sorunları için de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Ancak gergi tavan uygulamalarında hiçbir zaman sorun yaşamayacağınızın garantisini de veriyoruz.

Lake Gergi Tavan Modelleri

Birçok mekânda tercih edilen bir diğer gergi tavan modelimizde lake gergi tavanlardır. En çok kullanılan yüzey kaplama çeşitleri arasındadır. Malzemeleri çok sağlamdır ve yıllarca dayanabilme kapasitesi vardır. Uygun renk seçimleri ile rahatlıkla dekorasyon aracı olarak bu gergi tavanları kullanabilirsiniz. Hızlı ve kolay montajı vardır. Bu da insanların bu uygulamadan geniş ölçüde yararlanabilmesine olanak tanıyor. Gergi tavanları tercih eden insanlar lake uygulamaları yüksek oranda tercih ediyor. Temizliği de son derece basittir. Tüm gergi tavanları nemli bir bez ile silmek temizliğinin yapılması için yeterli olan bir durumdur. Gergi tavanlarda kullanılan detaylara bakıldığında lakenin çok fazla ön plana çıktığı görülebilir. Ancak bu modellerin montajı biraz daha uzun sürüyor denilebilir.

Profesyonel Gergi Tavan Modeli

İş mekânlarda en çok tercih edilen gergi tavanlardan birisi de ayna tipinde olan gergi tavanlardır. Bu modellerde mekânın daha aydınlık olması ve geniş görünmesi sağlanır. İnsanlar için profesyonel bir görünüm ortaya çıkarır. Büyük şirketler, avmler ve restoranlarda çık olarak bu gergi tavanlardan yararlanıyoruz. Model seçenekleri bakımından geniş olan gergi tavan uygulamalarımız hemen her yerde kullanılabilir kapasitede olan ürünlerdir. Ayna gergi tavanlar da profesyonelliğini ortaya çıkarmak isteyen işletmeler tarafından tercih ediliyor. Bu uygulamalar evlerde de tercih edilebilir. Özellikle küçük odaları olan mekânlar için aynadan bir gergi tavan düşünebilirsiniz.

Transparan Gergi Tavan Uygulamaları

Transparan gergi tavanlar daha çok havaalanlarında uygulamasını yaptığımız tasarımlardır. Şık duruşu ve geniş mekân hissi vermesi sayesinde en çok tercih edilen gergi tavan modelidir. Geniş mekânlarda çok hoş bir görünüm sunar. Transparan gergi tavan uygulamaları sayesinde mekânların havası daha hızlı şekilde değişiyor. Firmamızdan her türlü gergi tavan hizmeti alma şansınız bulunuyor. Mümkün olduğunca bu tavan çeşitlerinde sizlere geniş bir skala sunuyoruz. Mekânların durumuna göre gerekirse profesyonel yönlendirmeler yapıyoruz ve en iyi tasarımı seçmenize olanak tanıyoruz. Gergi tavan tasarımlarımızı uygulamak için müşteri görüşleri çok önemli detaylardır. Firmamızdan bu konu hakkında 7/24 bilgi alabilirsiniz.

 

Sarıcakaya Gergi Tavan

Sarıcakaya İlçesi Eskişehir’in 14 ilçesinden biridir. Yerleşim olarak çok eski zamanlara dayanır. Sarıcakaya İlçesinin nüfusu son sayımlar ile 5.000 i geçmiştir. İlçe halkının geçim kaynağı genel olarak meyve ve sebze üretimidir. Sakarya nehri bu küçük şehir için çok önemli bir etkiye sahiptir. Şehir tarihi 1460’lara kadar dayanır. 1958 yılında ilçe olmuştur. Bizde bu güzide şehrimiz için gergi tavan hizmetimizle siz değerli Eskişehir ve Sarıcakaya gergi tavan profesyonel ekibimiz ile %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile hizmet vermeye hazırız.

Gergi Tavan Hizmetimiz

Firmamız tüm işlerini kurumsal yapı kimliği ile yapmaktadır. Tüm Eskişehir ve çevre illerine hizmet vermekteyiz. Tüm oteller, hastaneler ve konutlara hizmetimiz mevcuttur. Güler yüz ve müşteri memnuniyetini iş ahlakı edinerek tüm projelerimizi kusursuz şekilde bitirdik. Faaliyete geçen tüm projelerimizde kalite, estetik ve kullanışlı alan ön plana çıkmaktadır. Kurumsal kimliğimiz ile sürekli ve güvenli hizmetimizden asla vazgeçmedik. Çözüm odaklı çalışma prensibimiz bizi hep başarılı sonuçlara ulaştırdı. Gergi tavan sistemlerinde sürekli gelişen ve yenilikleri takip bir firma olarak hayalinizdeki her proje için biz varız.

 Gergi Tavan

Gergi tavan sistemi ısıtılarak istenilen şekle giren, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısı verilerek germe işlemi uygulayıp yapılan tavan çeşididir. Yuvarlak, düz ve diğer geometrik şekillerin yanı sıra kubbe gibi ovalimsi tavan uygulaması yapılabilme özelliğine sahiptir. Çok esnek olması yapılan her projede kendine özgü tavan tasarımına imkân sağlar. Gergi tavan işlemi sadece tavanla sınırlı kalmayıp duvar ve dekor amaçlıda kullanılabilir. Su ve nemden etkilenmeme özelliği en çok tercih edilen sistem olmasını sağlar. Boya ve harici bakım gerektirmez. Temizlenebilir. Işıklandırma sistemlerine uygundur. Ağırlığı neredeyse yok denecek kadar azdır. Metre karesi 200 gramdır. Yanmaz özellikte olup herhangi bir ısıdan asla zarar görmez. Montaj kısa sürede yapılır. Gerektiği takdirde sökülüp geri takılabilir. Çatlama soyulma yapmaz. Tercihen üzerine resim ve yazı basılabilir.

Gergi Tavan Neden Tercih Edilir?

Gergi tavan sistemleri birçok artısı ile tercih edilir. Bunlardan bazıları şunlardır,

 • Esnek bir malzeme yapısının olması
 • Dayanıklı olması
 • Daha ekonomik olması
 • Tüm dekorasyona uygun olması
 • Şekli bozulmaması ve yırtılmaz olması
 • Renk solmasının asla görülmemesi

Bunların yanında çatlak ve sünme gibi olaylar görülmemesi, 15 yıla varan garantisi olması,   yanmaz malzemesinin olması, su ve nemden etkilenmemesi gibi özellikleri de vardır. Bir diğer avantajı ise gergi tavan modelleri boya bakım istememesi, uzun yıllar dayanma özelliğine de sahiptir.

Gergi Tavan Nerelerde Kullanılır?

Gergi tavan sistemleri istenilen her yapıya ve şekle uyabilir olduğu için kullanım alanları çok geniştir. Uzun yıllar dayanabilir olması özellikle hizmet sektörü olan yapılarda ön plana çıkmaktadır. Çevreci ve sağlıklı olması ile kullanımı tercih edilen bir tavan sistemidir. Diğer tavan ürünlerinden 30 kat daha hafif olması ile kullanım alanını oldukça genişletmiştir. Kullanım alanlarından bazıları şunlardır; konferans salonlarında, otel lobilerinde, mağaza tasarım ve dekorasyonunda, kültür merkezlerinde, düğün salonlarında, hamam ve saunalarda, sanat galerilerinde, sinema dekorasyonlarında, restoranlarda, yüzme havuzlarında, hastanelerde, konut tavanları ve dekorasyonlarda.

Gergi Tavan Modelleri

Gelişen teknoloji her kolda kendini gösterdiği gibi gergi tavan teknolojisinde de kendini göstermiştir. Onlarca gergi tavan modelleri olup en çok tercih edilen birkaç model hakkında detaylı açıklama aşağıda verilmiştir.

Dijital Baskı Gergi Tavan

Gergi tavan sistemlerinin en çok tercih edilen modellerinden biri olup tüm yapılara estetiklik ve şıklık katar. Kaliteli dokuya sahip gergi tavan kumaşına Hd dijital basım işlemi uygulanarak kullanılan bir modeldir. Çıkmayan ve solmayan boyası ile kaliteli bir baskı sunar. Özellikle kapalı mekânlar için ışık geçirgen kumaş üzerine gökyüzü resimleri basılarak tercih edilir. Bunun yanı sıra seçilebilecek veya verilebilecek herhangi bir başka resimde basmak mümkün.

Gergi Tavanın Yüzü: Dijital Baskı

Gergi tavanın yüzü olarak bilinen dijital baskı en çok kullanılan yöntemdir. Her türlü yarı açık ve kapalı mekânlarda kullanılabilir. Tüm mekânlar için daha ferah ve iç açıcı bir hava katar. Kullanan tüm herkesin memnun kaldığı bu baskı türü bilgisayar ortamında basım öncesi görebilir ve onayınızdan sonra basıma sürecine geçilir.

Ayna Gergi Tavan

Firmamızın iş hayatı boyunca geliştirdiği yenilikçi hizmet politikası tüm gergi tavan modellerini hizmetinize sunar. Modellerimizden bir tanesi de ayna gergi tavan modelidir. İstediğiniz boy ve ne ölçülerinde üretilip hem ağırlık yönünden avantajlı hale gelip hem de şık bir tasarım isteyenlerin tercihi haline geliyor. B s1d0 yanmazlık sınıfında üretilen aynalarımız ile tüm projeleriniz ve fikirleriniz için siz değerli müşterilimizin yanındayız.

 Lake Gergi Tavan

Gergi tavan genelde bir aydınlatma malzemesi olarak bilinse de aslında dünyada en çok kullanılan bir yüzey kaplama şeklidir. Diğer tavan malzemelerine göre (ahşap, metal, alçıpan) daha sağlam ve kullanışlı olan gergi tavan ürünleri 15 ile 20 yıl arasında garanti kapsamındadır. Son derece hızlı ve kolay montajı sayesinde çok daha renkli bir alana kavuşmak mümkündür. Lake gergi tavan modelinde iste birçok renk seçeneği mevcut. Uygun renk seçiminden sonra tek yapılması gereken onay ve montaj işlemidir.

 Fransız Alkor Draka Gergi Tavan Ürünleri

Fransız PVC membran üreticisi Alkor Draka tarafından üretilen bu ürün dünyaca bir üne sahiptir.

0.30 mm kalınlık ile diğer tavan ürünlerine iki kat fark atmıştır. 270 cm e kadar tek parça uygulanma özelliği ile oldukça kolay bir montajı vardır. Yırtılma ve deformeye karşı oldukça dayanıklıdır. Beyaz ve krem renk seçenekleri ile tüm mekânlara uyum sağlar. %85 ışık geçirme özelliği vardır.

15 yıllık garanti kapsamı vardır. Metre kareye 320 gram ağırlık düşmektedir. Tüm teknik özellikleri ile her türlü projeye ve teknik şartnamelere uygundur. 2.7 metre genişlik ile dijital baskıya uygundur. 2.8 metre ile düz beyaz tek parça kullanım imkânı vardır. Sağlığa uygun şekilde imal edilen bu gergi tavan membranı hiçbir şekilde bakteri ve mantarların üremesine fırsat vermez. Isı ve ses yalıtıma da üst düzey katkı sağlar.

Renolit Gergi Tavan Ürünleri

40 yıllık bir gergi tavan hizmet geçmişi olan Alman markası Renolit tamamen gergi tavan uygulamalarından kullanılan en uygun gergi tavan membranıdır. 10 yıla varan garanti süresi ile en yoğun olarak tercih edilen bir üründür. Sadece 2 metre genişlikte üretilen bu ürünler diğer ürünlere göre montajı biraz daha uzun sürmektedir.

Gergi Tavan Montajında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Gergi tavan profilleri vidalanması son derece önemlidir. Düz uygulamalarda 10 (on)  cm, kavisli işlemlerde ise 5 (beş) cm aralıklar ile vidalanmalıdır. Profillerin köşe bileşenleri sivri kalmamalıdır. Profil birleşimleri mutlaka özel bant ile kapatılmalıdır. Gergi tavan montajdan önce oda sıcaklığına getirilip paketinden dikkatlice çıkarılmalıdır. Sıcaklık uygun değil ise Gergi tavan ısıtıcısı ile sıcaklık uygun hale getirilmelidir. Montaj yaparken yalnızca membran değil montaj yapılan alanında uygun ısıda olması montajın daha kolay olmasını sağlayacaktır.

 

 

Odun Pazarı Gergi Tavan

Türkiye’nin en önemli şehirlerinden olan Eskişehir, ilçesi olan Odunpazarı nüfusu en kalabalık ilçelerdendir. Nüfusu 404.267’ye ulaştı. Eskişehir dünya genelinde turist ağırlayan ve yaşanacak şehirler sıralamasında üst sıralarda olan ve sürekli şehir ve ilçelerine yenilik ve güzellik katan büyükşehirlerimizdendir. Odunpazarı ilçesi şehrin ilk yerleşim yeri olma özelliğine sahip bir ilçe olarak 2008 yılında, ilçe statüsü elde etti. Odunpazarı ilçesi tarihi açıdan da önemli bir yere sahiptir. UNESCO Dünya mirası listesinde yer alan Odunpazarı evleri, Eskişehir Kurtuluş Müzesi, Cumhuriyet Tarihi müzesi, Lületaşı müzesi gibi birçok tarihi eseri içinde barındıran bir ilçedir. Yine en beğenilen ilçelerden Odunpazarı’nın 300 yıllık bir geçmişi olan kaymakam çeşmesi bulunmakta, odun pazarına gelen tarihi gezmek isteyen tüm konuklara yorgunluk suyu olarak ikram edilen bir Su’dur.

Eskişehir ‘e hayat veren bir ilçe olan Odunpazarı gerçekleştirdiği çalışmalar ve sürekli kendini yenileyen bir ilçe olarak bilinir, iç içe tarihiyle yaşayan odun pazarı Ülkemiz açısından çok önemli bir turizm, tarih bölgesi olarak kalacaktır. Firmamız bu güzel ilçede birçok resmi kurumda dahil olmak üzere gergi tavan uygulamaları gerçekleştirmiştir. Hizmetlerimiz arasında yer alan Odunpazarı gergi tavan popüler bir dekoratif çalışmadır. Hemen her mekana uygulanabilen şık bir tavan çeşidi denilebilir. Kalitesi ve görselliği ile mekanların farklı bir ambiyans kazanmasını sağlıyor.

Gergi Tavan Nedir?

Gergi Tavan, ülkemizde son dönemlerde popülerliğe ulaşan bir uygulama olması sebebiyle en çok tercih edilen sistemlerdir. Gergi tavan sistemi, ısıtılarak isteğe göre bir forma giren, farklı renk dokularda ki özel olan alüminyum profillere ısıtılarak ve gerginleşmesi sonucu elde edilen bir görsel tekniktir. Eskişehir’de Odunpazarı gergi tavan olarak Gergi tavan modelleri çeşitlerinde ve sektöründe öncü olan bir işletmeyiz. Kullanıcılara 4500‘den fazla modelle gergi tavan modellerinde en farklı ve en kullanışlı modelleri hizmetinize sunuyoruz. Tavan ve duvarlara uyguladığımız modeller sayesinde mekânlarınızın şık bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyoruz. Çeşitlerimiz arasında transparan gergi tavan, 3d gergi tavan, dijital gergi tavan gibi birçok uygulama yer alıyor. Bu uygulamalar arasında birçok farklı manzara deseni de uygulama şansımız bulunuyor. Dilerseniz tavanlara bir uzay resmi ya da yıldızlardan oluşan gece resmi işleyebiliriz. Gergi tavan konusunda son derece profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalarımız hem uygun fiyatlarda hem de son derece dayanıklı hizmetlerdir.

Gergi Tavan Nasıl Olmalı?

Ülkemizde çok tercih edilen gergi tavan uygulaması çoğunlukla halk diliyle, gergin ve ışıklı tavan olarak da tanımlanır. Gergi tavan uygulamasının yapımı çok önemlidir. Gergi tavan yapılacak bölgenin doğru seçilmesi ve doğru malzemelerin kullanılması oldukça önemlidir. Bu aşamadan sonrada birçok konuda özenli çalışılması gerekiyor. Gergi tavan yapım aşamaları:

 • Gergi Tavan yapılmadan önce gerekli ölçüler alınmalı, alçıpandan yapılan bir havuz hazırlanması gerekir.
 • Alçı ve boya işlerinin yapılarak ilk temel gergi tavan için gerekli zemin hazırlanmalı.
 • Havuz kenarlarındaki profillere gergi tavan monte edilerek gergi tavan modeli belirlenir.
 • Aydınlatma için tüm gerekli malzemeler ve ana malzeme olan Led ışıklar dizayn edilmeli.
 • Son aşamada beğenilen gergi tavan modeli kumaşı, ısıtıldıktan sonra havuza monte edilmeli.

  Odun Pazarı Gergi Tavan

Gergi Tavan Uygulaması Nerelerde Kullanılır?

Gergi Tavan uygulamaları; konferans salonu, kültür merkezi, sinema salonu dekorasyonu, düğün salonu, cafe ve restaurantlar, hamam, sauna, spa salonu, spor salonu, yüzme havuzu, mağaza ve işletmeler iç dekorasyonunda çok tercih edilir. Sanat galerileri, teşhir stantları, mağaza dekorasyonu, otel, lobi, resepsiyon, hastaneler, konut tavanları dekorasyonunda da sıkça görebilirsiniz. Villalar ve aklınıza gelen tüm yerlerde bu modern görünüşe sahip teknolojinin son popüler uygulamalarından olan işçiliği çok değerli bulunan uygulamaları tercih edip yaptırabilirsiniz modeller çok fazla çeşitten oluşur.

Gergi Tavan Malzemelerinin Özellikleri Nelerdir?

Gergi tavan yapılmadan önce tüm yaptırmak isteyen ve araştırma yapan kişiler öncelikle bu malzemenin kullanışlı olup, olmadığı yönünde araştırmalar yapmakta olduğunu görüyoruz. Şimdi bunlara bir göz atalım. Gergi tavan uygulaması malzemesi oldukça esnek bir malzemedir.

Odun Pazarı Gergi Tavan

Malzemenin esnek olması uygulama yapıldıktan sonra her türlü deformasyonlara karşı dayanıklılığını koruyan bir üründür. Kullanılan model nasıl olursa olsun, renginde asla bir solma ve yıpranma olmamaktadır. Gergi tavan malzemesi su ve nemden etkilenmeyecek şekilde üretilir.  En az 15 yıl garanti kapsamında bir üründür. Sarsıntı, deprem olma durumunda herhangi bir yerinde çatlama olmaz. Avrupa’nın vermiş olduğu B1 alev almama sertifikalı üründür. Uzun yıllar bir yenileme istemeyen üründür.

Neden Gergi Tavan Tercih Edilir?

Odunpazarı gergi tavan, olarak kaliteli hizmet ve 1.sınıf ürün ve işçiliğimizle kullanıcılara en modern ürün seçenekleriyle hizmet veriyoruz. Gergi tavan uygulaması tercih edilme sebeplerinden en önemli olanı dekoratif ve görseliği yüksek olan bir uygulama olması tercih sebebi olarak görülür.
Evini, ofisini, İşletme ve bulunduğu yeri güzelleştirmek ve yenilemek isteyen herkesin tercihidir. Ayrıca işletmelerde kullanılan bir uygulamada marka yansıtması, duvara, tavana veya istediğiniz yere markanızın yansıması firmanız ve işletmesini güçlü bir hale getirir. Kullanılan mekânlarda rutubet, nem gibi birçok zararlı durumları azaltarak yok eden bir uygulamadır. Bu uygulama yapıldıktan sonra duvarlar, tavanlar nemsiz ve rutubetsiz temiz olarak kullanıldığı için tercih sebeplerindendir.
Gergi tavan uygulamaları yapılırken özellikle Led ışıklar kullanılması gerekir, kullanıldığı takdirde Led Aydınlatma ürünleri sıcaklığından dolayı kesinlikle rutubet ve nem kalmaz. İçerideki havada bu sayede değişmektedir. Banyolarda yapılan gergi tavan uygulaması da öncelikle görsel bir şölen sunar, lale tavanlar ayrıca sıcak suda oluşan buharı tavana vermediği için özellikle tercih edilmekte.

Gergi Tavan Nasıl Hesaplanır?

Gergi tavan uygulamaları yapılmadan önce gerekli ölçüler alınarak, m2 üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Bu şekilde alanın genişliği fiyatları etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Aynı zamanda uygulamanın türü de mutlaka bu fiyatları etkileyen bir faktördür. Çok farklı çeşitler olduğu için gergi tavan konusunda ezbere bir fiyat veremiyoruz. Alan genişliği, seçilecek manzara ya da gergi tavan modeli, zaman dilimi gibi konular hesaba katılarak sizlere ortalama bir fiyat verilmesinde yardımcı oluyoruz.

Gergi Tavan Fiyatları

Gergi tavan uygulamalarını araştırdıktan sonra yaptırmaya karar verdiniz, ama fiyatını bilmiyorsunuz. Farklı fiyatlar duyup aklınızın karışmasına sebep olduysa en doğru bilgileri yapacak olan firmadan detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Önemli olan bir kaç husus var bunlar; Öncelikle gergi tavan uygulaması yapılmadan önce size verilecek fiyat, kullanılan malzemenin kalitesine, uygulamayı yapan şirketin veya işletmenin tecrübesine, kadrosuna, ekipmanına, ürün sonrası hizmetine, birçok önemli konuya bakmanız gerekir. Daha sonra ancak doğru güvenilir bir işletmeden hizmet almaya karar verebilirsiniz.

Gergi tavan sistemi uygulaması yaptıracak kullanıcının daha sonrasında çok daha önemli sorunlarla karşılaşmaması için kaliteli ürünleri tercih etmesi ve kaliteli işçiliği önem vermesi doğru olacak. Kaliteli bir gergi tavan uygulamasının malzemelerinin fiyatı değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden Odunpazarı gergi tavan olarak sizlere en kaliteli ve en kullanışlı ürün seçenekleri sunmaktayız.

 

Mihalıççık Gergi Tavan

Mihalıççık yaklaşık 9.000 nüfusa sahip olan Eskişehir ilinin ilçelerinden birisidir. İlçe nüfus yoğunluğu bakımından küçük olsa da tarihi zenginlikleri nedeni ile her yıl turistlerin ziyaret ettiği bir yerdir. Tarihe tanıklık eden ünlü medeniyetlerin yerleşim yeri olarak da bilinir. Bu nedenle ilçenin tarihi önemi büyüktür. İlçenin isminin Mihal Gaziden aldığı söylenmektedir. İlçenin bilinen en önemli özelliklerinden birisi de gergi tavan firmalarının yer almasıdır. İl merkezi ve çevre ilçelere hizmet veren gergi tavan firmaları bulunmaktadır. İlçe de yer alan okul, hastane, kafeterya ve diğer mekânların gergi tavan modelleri firmamıza aittir. Sizlerde Mihalıççık gergi tavan firmamız ile görüşerek ihtiyacınıza en uygun gergi tavan modellerini seçebilirsiniz.

Gergi Tavan Modellerinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Gergi tavan modellerine olan ilgi günümüzde giderek artmaktadır. Özellikle yeni inşa edilen her türlü yapının içerisinde mutlaka kullanılmaktadır. Dekoratör ve iç mimarlar tüm binaların iç tasarımında kullanmaktadırlar. Gergi tavanların görsel efekt dışında sağlamış olduğu ancak bilinmeyen birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajları sıralayacak olursak;

 • Gergi tavan modelleri anti bakteriyel özellikte olduğu için ortamın tozlanmasını ve kirlenmesini önler.
 • Soğuk ve sıcak havalarda deforme olmadığı için duvarların uzun süre korunmasını sağlar.
 • Gergi tavan yapısı nedeni ile hava bariyeri oluşturur. Hava bariyeri sayesinde enerji tasarrufu yapmanızı sağlar.
 • Binaların inşası sırasında oluşan kusurları gizlemenize yardımcı olur.
 • Gergi tavan A+ enerji verimine sahiptir ve çevreye karşı duyarlı olarak geliştirilmiştir.
 • Yüzme havuzu ve evlerin salonu gibi geniş alanların eşya gerektirmeden dekore edilmesini sağlar.

Ağırlığı çok az gramajlara sahip olduğu için evlerin kolonlarına ekstra yük bindirmez. Aydınlatma sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilirler. İç kesimine döşenen led ışık sistemi sayesinde ortama loş ve estetik bir aydınlatma sağlar. Her türlü projelerde çözüm aracı olarak kullanılabilir. Gergi tavan ham maddesi alev almayan bir maddedir. Bu nedenle olası yangın durumlarında yangından etkilenmez. AR-GE çalışmalarında çok büyük kolaylıklar sağlar.

Gergi tavan avantajlarından yararlanabilmek için profesyonel ve yeterli donanıma sahip teknik ekip ile birlikte çalışmak gereklidir. Gergi tavan montajı doğru ve düzgün bir şekilde uygulandığında avantaj sağlar. Hatalı ve yanlış montaj işlemi yapılırsa kısa sürede sorun çıkabilir. Bu nedenle işinde profesyonel firmalar ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Firmamız sizlere gergi tavan konusunda tüm alternatifleri en geniş şekli ile sunuyor.

Gergi Tavan Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Gergi tavan yapım aşaması son derece titiz çalışma isteyen bir işlemdir. İlk önce alçıpan havuz yapımında dikkatli olunmalıdır. Alçıpan havuz içerisine yerleştirilen led ışık sistemi aydınlatmayı sağlar ve yine alçıpan havuz içine yerleştirilen izolasyon bandı da ısı yalıtımını sağlar. Bu nedenle havuz yapımında herhangi bir delik ve sarkma oluşmasını önlemek gerekir. Havuz istenilen şekilde yapılmadığı sürece gergi tavan modelinden aydınlatma ve ısı yalıtımı hizmeti alınamaz. Led ışıklar 8 cm aralıklar ile döşenmeli. Bu aralık ışık sistemi için en ideal olan ölçüdür. Işık ölçüsü ayarlandıktan sonra izolasyon bandını da yeterli esneklikte yerleştirmek gerekir. Folyo havuzun köşelerine düzgün şekilde yapıştırılmalıdır. Özel yapıştırıcı madde kullanılmalıdır. Aksi halde zaman içerisinde folyo köşeden ayrılarak tavanın üzerine düşebilir. Folyo yerinden ayrılırsa istenilen ısı ve ışık yalıtımını yapamaz.

Mihalıççık Gergi Tavan

Gergi Tavan İçerisindeki Görsel Seçilirken Nelere Dikkat Edilir?

Gergi tavan modelleri farklı görsellerde hazırlanmaktadır. Gergi tavan yaptırmaya karar verdiğinizde içerisindeki resmi seçmeniz biraz zor olabilir. Özellikle internet ortamında erişebileceğiniz binlerce örnek resim karar vermenizi bir hayli zorlaştırabilir. Resim seçimini kolaylaştırmak için bazı kriterleri göz önüne alabilirsiniz. Gergi tavan yapılacak duvara derinlik efekti verecek resimleri düşünebilirsiniz. Derinlik efekti sayesinde beyaz bir duvar olmaktan ziyade eşsiz bir manzara olabilir. Kendinize ait alana yapacağınız bu efekt sayesinde güzel vakit geçirebilirsiniz. Mekânın ve görselin uygunu yakalamanız şık bir ortam oluşturmak için şarttır. Bu nedenle seçmiş olduğunuz görselin renkleri ile iç mekân dekorasyon renkleriniz mutlaka uyumlu olmalıdır. Tavan ile birlikte odanın duvarına da gergi tavan düşünüyorsanız birbirini tamamlayan iki görsel seçmeniz gerekir. Bu kriterleri göz önüne alarak en doğru görsel kararını vereceğinize eminiz.

Gergi Tavanı Uzun Yıllar Kullanabilmek İçin Neler Yapılabilir?

Gergi tavan yüzde yüz geri dönüşüm özelliği olan ve uzun yıllar herhangi bir hasara uğramayan malzemeden üretilir. Yaklaşık olarak -40 ile +50 santigrat derece ısılara dayanıklıdır. Uygulandığı forma ve dokuya bağlı olarak da esnekliği iki kat artabilir. Bu kadar dayanıklı malzemeden üretilen gergi tavan modelinin uzun yıllar kullanılabilmesi için doğru montaj ve doğru bakım uygulanması yeterlidir. Eğitim almış ve yeterli donanıma sahip olan teknik ekip tarafından monte edilmesi gerekir.. Gergi tavanın ham maddesi hijyenik bir maddedir. Kendi kendini temizleme özelliği vardır. Kimyasal madde içerikli temizlik ürünleri kullanılmasına gerek yoktur. Nemli bir bez yardımı ile düzenli aralıklar ile tozunun alınması yeterli hijyeni sağlayacaktır. Nem ve rutubet gibi kötü hava koşullarından etkilenmez. Ancak temizlik yaparken içerisinde yer alan elektrik tesisatı nedeni ile ıslatılması önerilmez.

Gergi Tavan Bakımı Nasıl Yapılır?

Gergi tavan temizlenmesi gerektiği durumlarda ya da ihtiyaç hissedildiği her durumda sökülebilir. Mekanik ünitelerin belirli periyotlar ile bakımı yapılabilir. Bakım ihtiyacı hissedildiğinde uzman teknik ekipten yardım isteyebilirsiniz. Aşındırıcı etkisi olan temizlik ürünlerini kesinlikle kullanmamalısınız. Aşındırıcı ürünler alçıpan havuzun deleceği için gergi tavanın sarkmasına neden olur. Germe tavan malzemesi aşındığı zaman ömrü kısalır ve kısa sürede kullanılmaz hale gelebilir. Montajı yapan teknik ekip gereken bakım ve temizlik uygulamaları hakkında sizleri bilgilendirebilir. Aklınıza takılan soruları sormaktan çekinmeyiniz.

Mihalıççık Gergi Tavan

Gergi Tavan Modelleri Neden Tercih Edilir?

Gergi tavan tercih etme nedenleri genellikle modelin özelliklerine dayanır. Montaj teknoloji sayesinde diğer teknolojilerin sağlayamadığı mükemmel pürüzsüzlüğü sağlar. İlginç tasarımları sayesinde iş yerinizin ya da evinizin farklı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Duvar görselleri arasında uygulanabilecek en temiz kuruluma sahip olan yöntem gergi tavandır. Kısa bir süre içerisinde sorunsuz ve titiz bir şekilde çalışılarak kurulumu yapılabilir. Binalarda meydana gelebilecek herhangi su tesisatı arızalarında duvardan sızmalara engel olacağı için duvarınızı da korumuş olursunuz. Gergi tavan hem görsel olarak hem de somut açılardan büyük avantajlar sağlar. Bu nedenle duvarlarınızın restorasyon işlemi için gergi tavanı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Gergi Tavan Fiyatları Ne Kadardır?

Gergi tavan fiyatları belirlenirken genel olarak modelin yapısı, boyutu, görselin modeli, yapımı için gereken süre ve personel sayısı göz önüne alınır. Son yıllarda gergi tavan modellerine olan ilginin artması sektörün hareketlenmesine ve yeni firmaların kurulmasına neden olmuştur. Sektörde yer alan firma sayısı arttıkça rekabet ortamı oluşmuştur. İstediğiniz modelin farklı fiyat politikaları ile satıldığını görebilirsiniz. Kaliteli ürün genellikle ucuz olmaz. Bu nedenle piyasanın çok altında ürün fiyatı veren firmalara itibar etmemenizi öneriyoruz. Kaliteli ürün almak ve mağdur olmamak için araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

 

Gergi Tavan Montajı Uzun Sürer mi?

Eskişehir’ e bağlı olan İnönü İlçesi Eskişehir merkeze 36 km uzaklıkta bulunmaktadır. İlçemizde 1 adet anaokulu, 1 adet ilkokul, 1 ortaokul, 1 genel lise ve 1 tane de meslek lisesi bulunmaktadır. İlçemiz İstanbul-Antalya kara yolu üzerinde yer alıp Kütahya‘ya 63 ve Bursa’ ya 120 km uzaklıktadır. Tüm bu detaylar göz önünde bulundurulduğunda ilçe için kavşak nokta denilebilir. Büyük şehirlere olan bu yakınlık gergi tavan konusunda da son teknoloji ürünleri takip etmeyi kolaylaştırmaktadır. Firmamız İnönü gergi tavan denildiğinde ilk akla gelen firmadır. Bu konuda yapılan işleri okul, hastane ve lokanta gibi mekânlarda oldukça sık görebilirsiniz. Tercih edilme oranımız düşünüldüğünde mutlaka gergi tavanlarımızın bir örneği ile karşılaşabilirsiniz.

Gergi Tavan Modelleri Nelerdir, Nerelerde Kullanılır?

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte çok çeşitli gergi tavan modelleri görebilirsiniz. Gergi tavanların şekilleri genelde dikdörtgen ve kare olarak üretilir fakat siz kişiye özel üretim tercih edip yuvarlak, altıgen ve beşgen gibi modelleri belirleyebilirsiniz. Fakat burada dikkat etmeniz gereken konu kişiye özel üretimlerde model fiyatlarında değişiklik görülebilir. Gergi tavanlar görsel olarak sayıca fazla örneğe sahiptir. Sizde dilediğiniz görseli gergi tavan üzerinde ayarlatabilirsiniz. Yapılan görsel efekt sayesinde mekanlarınızın havasında değişiklik yapmış olursunuz. Ayrıca gergi tavanlar düzenli ışıklandırma yapıldığında ortamda ışık kirliliğinin oluşmasını da engeller ve doğal ışık yansımaları ile ortamın şık durmasını sağlar. Genellikle okul konferans salonlarında gergi tavan yapımı son zamanlarda oldukça artış göstermiştir. Bu sayede yapılan organizasyonların görsel olarak izleyicileri etkisi altına alması amaçlanmıştır.

 Gergi Tavanların Özellikleri

Gergi tavanların kalitesi hakkında bilgi sahibi olmak için fiyatlarına göz gezdirilebilir. Genellikle daha kaliteli malzemeden üretilen ürünler fiyat olarak biraz daha pahalı olabilmektedir. Gergi tavanların yanmaz ve alev almaz özelliği düşünüldüğünde güvenlik açısından garanti olması tercih sebebi olmuştur. Bu tavanların uzun yıllar bozulmadan ve eskime yapmadan kullanılması ile yaygınlaşması doğru orantılıdır. Temizliği de oldukça kolay gergi tavanlar sadece nemli bir bez ile rahatlıkla temizlenebilir. Tozu üzerinde tutmayan özelliği uzun süre temiz kalmasını sağlar. İstenildiğinde ilk monte edilen yerinden çıkarılıp farklı bir yere yeniden monte edilebilir. Monteleme aşamasında dikkatli olmaz gergi tavanları uzun süre kullanmayı sağlar.

 Gergi Tavan Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Gergi tavanlar bulundukları ortamı şık göstermek için gerekli dekorasyon ürünlerinden biridir. Bu ürünler sadece ortamın şıklığını arttırması değil bunun yanında pek çok faydası ile tercih sebebi olmuştur. Gergi tavanların faydaları nelerdir:

 • Gergi tavanlar bulundukları ortamda ısı yalıtımı sağlar ve ışık yansıması ile ortama şıklık katar.
 • Bu tavanlar ile kapatılması gereken kötü görüntüler çok daha az maliyet ile hoş bir hale getirilebilir.
 • Gergi tavanlar ortamın nem ve rutubetinden etkilenmediği için uzun yıllar bozulma yapımdan kullanılabilir.
 • Uzun yıllar bozulma yapmadan kullanılabilir.
 • Temizliğine dikkat edildiğinde siz sıkılmadığınız müddetçe değiştirmenize gerek kalmaz.

Görselinden sıkıldığınız gergi tavanı firmamız ile görüşerek rahatlıkla kısa sürede değişim yapabilirsiniz.

Gergi Tavan Montajı Uzun Sürer mi?

Gergi tavanlar montaj işlemi yapılmadan önce firma yetkililerimiz öncelikle mekânın analizini yaparlar. Bunun sebebi hangi boyutlarda çalışılacak ve hangi modelde tavan hazırlanmalı ona karar vermektir. Bu işlemden sonra sizin seçmiş olduğunuz ya da özel olarak üretilmesini istediğiniz görsel belirleme aşamasına geçilir. Görsel belirlendikten sonra bir süre üretim için beklenebilir. Sonrasından tavan kuyusu yapımı ve tavan plakasının yerleştirilme aşamasına geçilir. Tavan plakası alüminyum malzemeden yapıldığı için sağlamlık konusunda asla şüpheye yer vermez. Plaka ile beton arasının boşluk kalmadan montelenmesi bu aşamanın en önemli kısmıdır. Çünkü boşluk kalması kısa sürede tavanda sıkıntılar çıkmasına sebep olur. Bu aşama bittikten sonra gerisi oldukça kısa sürede tamamlanır. Gergi tavan montelemesi oldukça kısa süren bir işlemdir. Firmamızın işinde uzman çalışanları hiç şüphesiz oldukça garantili işlem yapmaktadır. Gergi tavan ile plaka arsına izole bant çekilip ısı yalıtımının ve ışık yansımasının doğru yapılması sağlanır.

Gergi Tavanlar Nerelerde Kullanılır?

Son yıllarda bu konuda belirli bir kısıtlama kalmamıştır. İlçe merkezinde de pek çok mekânda karşınıza çıkıyor olması gergi tavanların artık moda aksesuar ürünleri arasında yer aldığını göstermektedir. Genellikle okullar ve iş yerlerinde bu hizmeti vermekteyiz. Artık evlerde de tercih ediliyor olması da artmıştır. Hizmet sektöründe görsellik oldukça önemli konular arasındadır. Müşterilerini şık ve etkileyici ortamlarda ağırlamak isteyen özel hastane ve otel gibi işletmeler genelde lobi ve danışma gibi alanlarda gergi tavanları tercih etmektedir. Siz de evinizde hoş bir ortam oluşturmak isterseniz firmamızı tercih edebilirsiniz.

Gergi Tavan Fiyatları Neden Farklı?

Firmamız gergi tavan konusunda Eskişehir’ in birçok ilçesinde ve merkezinde kurumsal olarak hizmet vermektedir. Diğer firmalar arasında fiyat farkının olması hizmet kalitesi ile bağlantılıdır. İlla ki bu işi daha ucuz yapan firmalar ile karşılaşırsınız fakat kalitenin hiçbir zaman ucuz olmadığını unutmayın. Daha ucuza yaptırdığınızı düşündüğünüz bir ürün ilerleyen zamanlarda sizi daha fazla masrafa sokacaktır. Bu sebeple firma olarak ürün kalitemizden asla taviz vermeden çalışmaktayız. Fiyatlarımız ise piyasa üstünde değil ortalama olarak düşünülebilir. Ürünlerimiz arasındaki fiyat farkının sebebi ise tercihleriniz ile doğru orantılıdır. Hazır olan ürünler maliyet açısından daha uygun olmakla beraber kişiye özel yapılan ürünlerde fiyat artışı görülebilir. Çünkü plakaların kişiye özel modele göre yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda gergi tavanın uygulanacağı alan da fiyatı değiştirir. Büyük alanlarda daha fazla alüminyum plaka kullanılacağı için fiyat artışı olabilir.

İnönü Gergi Tavan

 Gergi Tavan Nereden Temin Edilir?

Gergi tavanları firmamızın internet sitesi üzerinden seçebileceğiniz gibi bizimle yüz yüze görüşmeler yaparak da belirleyebilirsiniz. Firmamız doldurmuş olduğunuz talep formu sonrasında sizinle iletişime geçip mekân analizi yapmak için gelmektedir. Mekân analizi yapılmadan model seçimi yapmanız tavsiye edilmez. Çünkü her mekâna tüm görseller uygulanamaz. Mekânda uygulanacak gergi tavanın boyutuna göre görsel seçilmelidir. Diğer türlü uygulanan görsellerde bozulmalar meydana gelebilir. Siparişiniz sonrasında modelin hazırlanma süresi başlar. Tüm hazırlıklar bittiğinde uzman ekibimiz çok kısa sürede monteleme işlemini gerçekleştirir. Sipariş vermeden önce aklınızda soru işaretleri kalmaması için firmamızın yapmış olduğu işleri bizzat yerinde görüp değerlendirmeniz mümkündür.

Gergi Tavanların Tercih Edilmesinin Sebepleri Nelerdir?

Gergi tavanlar genel olarak estetik amaçlı kullanılmaktadır. Fakat son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte gergi tavanların özellikleri de gelişmektedir. Daha çok ısı yalıtım özelliği ile müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Işık efektleri ile ortamda hoş yansımalar yapıyor olması birçok işletmenin gergi tavanı tercih etmesine sebep olmuştur. Ayrıca kötü görüntüye sahip duvarlarda görünümün kolaylıkla değiştirilmesini de sağlamaktadır. Genellikle geri dönüşüm özelliği olması sebebi ile doğaya da zararsız ürünler olmuştur. İnsan sağlığı için hiçbir tehdit edici maddeden üretilmemesi yaygın olarak kullanılmasını sağlamıştır. Tercih sebebi ne olursa olsun uzun yıllar deforme olmadan geri tavan kullanmak istiyorsanız kaliteli ürün ve işinin uzmanı bir firma ile çalışmalısınız. Firmamız bu konuda her zaman müşteri memnuniyetini önemsemekle beraber müşterilerine uygun ödeme koşulları ile de öne çıkmaktadır.

 

Han Gergi Tavan

Han, 1963 yılında Afyon ‘un Emirdağ İlçesinden ayrılarak Eskişehir’ e bağlanmıştır. Zamanla köy ve mahalle sayısı artmış ve gelişme göstermiş bir ilçe haline gelmiştir. İlçemizin en önemli geçim kaynakları tarım ve hayvancılıktır. Turizm açısından da oldukça geniş eserlere sahip olan ilçemiz nüfus olarak devamlı bir artış göstermektedir. Bu sebeple gergi tavan konusunda çalışan firma sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Fakat Han gergi tavan modelleri denildiğinde ilk akla gelen firmamız olmaktadır.

 Gergi Tavan Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Gergi tavanlar okul, ev, hastane, otel ve kişisel yaşam alanlarında estetik görünüm sağlamak için tercih edilen ürünlerdir. Modellerde kullanılan değişik desenler ve renk efektleri ile ortamın havasında farklılık yapmak mümkündür. Aynı zamanda sadece görsel anlamda değil pek çok konuda faydası vardır. Gergi tavanlar bulundukları ortamda ısı yalıtımı sağlar ve ışık kirliliğinin önüne geçer. Teknolojik gelişmelerin artması ile gergi tavan çeşit ve modelleri devamlı olarak artmaktadır. Bu gelişmelerden dolayı ürün kalitesi ve fiyat farklılıkları ortaya çıkmaktadır. Fakat maliyeti fazla ürünler olduğu için kaliteli malzeme kullanılmalı ve uzman eller tarafından monte edilmesi gerekiyor. Oldukça hassas yapıda olduğundan monteleme aşamasında çok dikkat edilmeli. Gergi tavanlar çoğunlukla firmalar tarafından hazır bulundurulup müşterinin beğenisine sunulur fakat dilerseniz kişisel ürünler de tasarlatıp satın alabilirsiniz. Sizler de firmamız ile görüşüp dilediğiniz modeli evinizde, iş yerlerinizde veya istediğiniz özel bir mekânda kullanıp o mekânın havasını değiştirebilirsiniz.

 Gergi Tavan Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Gergi tavan modelleri ile sadece bulunduğunuz ortamı güzelleştirmek ile kalmazsınız. Onun yanında pek çok faydası vardır. Gergi tavanın faydaları:

 • Gergi tavanlar uzun yıllar boyunca temizlik gerektirmeyen ürünlerdir.
 • Bulundukları ortamın nem ve rutubetinden etkilenmezler.
 • Gergi tavanlar tadilat yapılması gereken tavanlarda uygulandığında az bir maliyet ile onarılmasını sağlar.
 • Monte edilen gergi tavanlar istenildiği zaman çıkartılıp başka bir yere rahatlıkla tekrar takılabilir.
 • Işık ve ısı yalıtımı sağlayarak bulundukları ortamın farklı ışık efektleri ile güzelleşmesini sağlar.
 • Gergi tavan üretiminde kullanılan malzemeler kaliteli ürünler olduğu için herhangi bir bozulma ve eskime yapmadan uzun süre kullanılabilir.

Gergi tavanlar özel üretildikleri için bina içine rahatlıkla kullanılır ve binanın estetik görünmesine katkı sağlar. Seçmiş olduğunuz gergi tavan modelinin görselinden sıkıldığınızda firmamız ile görüşerek farklı bir görsel ile rahatlıkla değişim yapabilirsiniz.

 Gergi Tavan Montajını Nasıl Yapmaktayız?

Bulunduğumuz bölgede hastane, otel ve okul gibi pek çok alanda gergi tavan uygulaması firmamız tarafından yapılmıştır. Bu ürünleri nasıl yaptığımızı görmek için bu mekânları ziyaret edebilirsiniz. İşimizi titizlikle ve kuralına uygun şekilde yapmaktayız. İşlem yapmadan önce mutlaka alanın mekân analizini gerçekleştiririz. Çünkü müşterinin istemiş olduğu gergi tavan ortam için uygun mu ve hangi boyutlarda üretilecek karar vermek gerekir. Mekân analizinden sonra ortama uygun gergi tavan firmamız tarafından hazırlanır. Hazırlık bitiminde mekân tavanına havuz açılır ve havuzun içine havuz kasası yerleştirilir. Havuz kasası alüminyum plakadan üretilmiştir ve yerleştirilmesi aşamasında dikkatli davranmak gerekir.

Han Gergi Tavan

Duvar ve plaka arasında boşluk kalmamasına dikkat edilmelidir. Alüminyum plaka ve gergi tavanın arasına yerleştirilen izolasyon bandı ısı yalıtımının ve ışık yansımasının doğru şekilde yapılmasına yardımcı olur. Son işlem olarak gergi tavanın alüminyum plakaya dikkatli ve sıkı bir şekilde sabitlenmesi yapılır. Bu işlemde oldukça dikkatli davranmak gerekir ki montaj edilen gergi tavan sağlam olsun ve uzun yıllar bozulmadan kullanılabilsin.

 Gergi Tavan Modelleri Nelerdir ve Nerelerde Kullanılır?

Gergi tavanlar son yıllarda evlerde ve iş yerleri gibi mekânlarda oldukça sık tercih edilen dekorasyon ürünleri arasında yerini almıştır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ürün kalitesi ve model çeşitliliği devamlı olarak artmaktadır. Firmamızda sizlere daha iyi hizmet vermek için teknolojiyi yakından takip etmekte ve modeller ile ürün kalitesini arttırmaktadır. Ürün kalitemizin artması ile artık daha uzun yıllarda kullanılan gergi tavanlar ortaya çıkmıştır. Özellikle hizmet sektörüne ait olan binalarda gün geçtikçe mekânın estetik görünümünü arttırmak için oldukça fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Hastaneler, okullar, oteller ve restoranlar gibi pek çok alanda gergi tavan modelleri ile karşılaşabilirsiniz. İlçemizde bu konuda işlerimizin pek çok örneği mevcuttur. Özel hastane ve oteller müşteri memnuniyetini önemseyen ve görsel olarak etki bırakması gereken mekânlardır. O sebeple bu yapıların lobilerinde oldukça sık tercih edildiği görülmektedir. Görsellik bu tarz sektörlerde olmazsa olmaz faktörler arasında yer aldığı için gergi tavanı tercih etmektedirler. Gergi tavan modelleri çok tercih edildiği için birçok firma ortaya çıkmıştır. Siz bu firmalar arasından tercih yaparken kaliteli ürünler kullandığına dikkat etmelisiniz.

 Gergi Tavan Fiyatları Nasıl?

Gergi tavanlar bahsettiğimiz gibi çok fazla çeşitliliğe ve kalite farklılıklarına sahiptir. Bu sebeple fiyat konusunda da değişiklikler gözlenir. Fakat firmamız uygun fiyatlar ile kaliteyi birleştirmektedir. Gergi tavan fiyatlarında belirleyici olan en önemli faktör ise tavanın yapılacağı alanın metre karesidir. Alan büyükçe ona göre fiyat değişmektedir. Aynı zamanda seçilen görselin ne olduğu da fiyat konusunda farklılaşma yapar. Gergi tavanların hazırlık aşaması uzun sürse bile montaj aşamasında işlem fazla değildir ve kısa sürede tamamlanır. Ayrıca gergi tavanın montajına ekstra ücret ödemezsiniz. Firmamızdan almış olduğunuz gergi tavan fiyatları içinde montaj ücreti de dâhildir. Gergi tavanlar satın alınmaya kalktığınızda size maliyetli ürünlermiş gibi gelebilir. Fakat bu ürünlerin getirileri ve avantajları düşünüldüğünde yapılan maliyet kesinlikle fazla değildir. Eğer gergi tavanın modellerini kişisel olarak değiştirmek isterseniz hazır ürünlere daha maliyetli olabilmektedir. Tercih aşamasında bunu göz önünde bulundurabilirsiniz.

Han Gergi Tavan

Gergi Tavanlar Nasıl Satın Alınır?

Son yıllarda gergi tavanların dekorasyon amaçlı kullanımının artması ile birlikte pek çok firma ortaya çıkmıştır. Sizde satın almak istediğiniz ürünü firmaların internet sitelerine bakarak seçebilirsiniz. Ya da dilerseniz bu firmalar ile yüz yüze görüşmeler yaparak bilgi alabilirsiniz. Fakat unutmamak gerekir ki tercih edilme arttıkça firma sayısı artmış ve ürün kalitesi düşmeye başlamıştır. Sizde tercih yaparken kaliteli malzeme kullanan firmaları seçmeye dikkat etmelisiniz. Bu konuda firmamız müşteri memnuniyetini önemsediği için ürün kalitesinden asla taviz vermemektedir. Bu konuda karar vermeden önce firmamızın yapmış olduğu ürünleri yerinden gidip görerek inceleyebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden yaptığımız işleri ve kullanılan malzemeleri inceleyerek karar verebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçmek için internet üzerinde talep formunu doldurup ürün talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz alındıktan sonra firma yetkililerimiz geri tavan yapılacak olan alanın mekân analizini yapmak için en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

 Gergi Tavan İşlerinizi Uzman Ellere Bırakın

Firmamız Han İlçesinde gergi tavan işleri için en çok tercih edilen firmadır. Bunun sebebi ekibimizin işinde uzman kişilerden oluşması ve kaliteli ürünler kullanmamızdır. Kaliteli ürün kullanılmadığında çok kısa sürede sıkıntı çıkaran ürünler firma için olumsuz bir imaj çizecektir. Bu sebeple işimizi hiç riske atmadan gerek çalışanlar gerekse malzeme olarak kaliteden ödün vermeden çalışmaktayız. Sizde gergi tavan satın almadan önce firmamız ile görüşüp fikir almayı unutmayın.

 

Mahmudiye Gergi Tavan

İlçemiz Eskişehir il merkezine 51 km uzaklıkta ve Eskişehir’ in güneydoğusunda yer almaktadır. İlçe Ankara yolunun 39. Km’ sinde yer alır ve yol boyunca yerleşim yapısı görülür. Ulaşım oldukça kolay olmakla birlikte Eskişehir terminalden saat başı otobüsler kalkmaktadır. Ekonomik yapısı genelde tarım ve hayvancılığa dayanmakla birlikte at yetiştiriciliği ile de ün salmıştır. Aynı zamanda uzun süreçte İlçe nüfusu azalmış gibi görünse de yakın tarihte nüfus artmaya başlamıştır. Bunda hizmet sektörünün de faydaları olmuştur.

Gergi Tavan Hizmeti

İlçe genelinde bu işi yapan birkaç firma daha olsa da firmamız kurumsallaşmış yapısı ile %100 güvenli ve müşteri odaklı çalışmaktadır. Mahmudiye gergi tavan denildiğinde akla ilk gelen firmamız olacaktır. Mahmudiye ilçesi ana yol güzergâhı üzerinde olduğu için uzun yolculuk yapanların mola yeri olabilme özelliğine sahip olduğundan ve tarihi mekânlara olan yakınlığından dolayı otel ve öğretmen evi gibi mekânları barındırmaktadır.  Bu tarz mekânların lobi ve danışma gibi alanlarında ise gergi tavan modellerimizi görmeniz mümkündür.

Gergi Tavan Modellerinin Bilinmesi Gereken Özellikleri

Gergi tavanlar okul, hastane, otel, düğün salonu gibi mekânların havasına ayrı bir hoşluk katmak amacı ile kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler kullanıldığında yansıttıkları renk efektleri ile ortama ayrı bir şıklık katmaktadır. Bu sebeple son zamanlarda en çok tercih edilen dekorasyon malzemeleri arasında yerini almıştır. Gergi tavanlar sadece görsel olarak değil aynı zamanda ısı ve ışık yalıtımı da sağladıkları için kullanımı giderek artmaktadır. Teknolojik gelişmeler ile birlikte aynı zamanda sadece hazır görseller değil kişiye özel motifler ve desenlerde görseller üretilebilmektedir.  Bu ürünlerin uzun yıllar hasar görmeden kullanılıyor olması bu sektörü geliştiren bir diğer noktadır. Kalite arttıkça tercih edilme oranı giderek yükselmektedir. Dikkat edilecek bir konu ise kişisel ürünler tercih edildiğinde farklı fiyatlar ile karşılaşılabilir. Çünkü üretilen görsel ve tavan kasası kişisel ölçülere göre yapılacağı için biraz daha masraflı olabilir. Aynı zamanda dikkat edilecek son bir konu daha vardır. Gergi tavanları montajlama esnasında oldukça dikkatli olunmalıdır. Yapılan küçük bir yanlış işlemde gergi tavanlar zarar görebilir. Bu sebeple işinde uzman bir firma ile çalışmak en doğrusudur.

Neden Gergi Tavan Tercih Edilmeli?

Çünkü gergi tavan modelleri sadece görsel olarak değil daha pek çok konuda fayda sağlar. Gergi tavanların bir diğer faydaları:

 • Gergi tavanlar hasar görmüş ve tamir gerekli uzun işlem gerektiren alanlarda kolayca düzeltme yapılmasını sağlar.
 • Gergi tavanlar monte edildikten sonra kolaylıkla çıkıp yenisi ile değiştirilebilir ya da farklı bir yere uygulanabilir.
 • Isı ve ışık yalıtımı sağlar. Böylece bulunduğu ortamda eşit ışık dağılımı ile göz sağlığını korumaya yardımcı olur.
 • Kullanım talimatlarına uyulduğu müddetçe uzun yıllar bozulmadan kullanılır.
 • Kullanılan görselden sıkıldığınızda firmamızdan yeni bir görsel talep edebilir ve yenisi ile değiştirebilirsiniz.

Bina analizi firma tarafından yapıldığı ve gergi tavanlar ona göre hazırlandığı için binanın dekorasyonuna son derece uygun olarak kalır.

Gergi Tavan Montajı

Gergi tavanlar hazırlanmadan önce hazır ürünlerden bile tercih yapılacak olsa mutlaka bina ve mekân analizi yapılmalı. Böylece yapılacak tavanın görseli ve boyutlarına karar verilmeli. Mekâna uygun olmayacak boyutlarda çalışma yapmak şık bir görüntü kazandırmayacağı için uygun modeli belirlemek önemlidir. Tüm bu işlemlerden sonra görsel müşterinin belirlediği gibi üretime gönderilir. Tavanda ilk olarak havuzu açılır. Havuz açıldıktan sonra havuz içine alüminyum plakalardan üretilen ve oldukça sağlam olan tavan kasası yerleştirilir. Tavan kasasının yerleştirme aşamasında dikkatli davranmak gerekir. Kasa ile duvar arasında boşluk bırakmamaya özen gösterilmelidir. Aksi takdirde sağlam bir tavan elde etmek zor olacaktır. Ayrıca tavan kasası ve gergi tavan arasına izolasyon bandı çekilmeli ve ısı yalıtımı sağlanmalıdır. Aynı zamanda ışık yansımasını da düzenlemeye fayda sağlamış olur. Tüm bu işlemlerden sonra gergi tavan kasa içine yerleştirilir. Fakat kasaya düzgünce oturtulmayan gergi tavanlar ilerde sıkıntı çıkartmaya müsait olurlar. O yüzden işlemin bu aşaması oldukça dikkatli yapılmalıdır.

Gergi Tavan Modelleri Nasıl Belirlenir?

Gergi tavan modelleri teknolojik gelişmeler ile paralel ilerlemektedir. Özellikle İlçemizin İl merkezine olan uzaklığı düşünüldüğünde oldukça fazla çeşide ulaşmak kolay olmaktadır. Modeller genelde hazır kataloglar üzerinde seçilip üretilmesi beklendiği gibi kişiye özel tasarımlar yapmak da mümkündür. Hazır ürünleri tercih edenler çok uzun süre beklemeden montaj aşamasına geçebilirler. Fakat kişisel görseller ve tavan şekilleri tercih edenler üretim aşamasında bir süre beklemek durumda kalırlar. Üretim tamamlandıktan sonra ise montaj oldukça kısa sürede tamamlanır. Genellikle okul, hastane gibi mekânlarda resmi ortama uygun aynı zamanda gelenlerin göz zevkine hitap eden ürünler seçilirken ev gibi kişisel alanlarda hayal gücü sınırları zorlanabilir.

Mahmudiye Gergi Tavan

Gergi Tavanlar Nerelerden Temin Edilir?

Günümüzde her şey teknoloji ile olduğu için gergi tavanlara da teknoloji sayesinde kolaylıkla ulaşılabilir. Genelde firmalar internet üzerinde yardımcı olabilmektedirler fakat dileyen firma ile birebir görüşmeler de yapabilir. Her ne olursa olsun zaten firma size keşif için birilerini göndermek zorundadır. Bahsedildiği gibi internet üzerinde sayısız bu işi yapan firma ile karşılaşılabilir. Fakat önemli olan yapılan işleri görmek ve güven kazanmaktadır. Uzun yıllardır bu işle uğraşan firmamızın yaptığı ürünleri birebir yerlerinde görüp öyle karar verebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve ilgi firmamızın taviz vermeyeceği konular arasındadır. Tercihlerinizi yaparken bu konulara da dikkat etmenizde fayda vardır.

Gergi Tavanların Tercih Edilme Nedenleri

Gergi tavanlar ilk üretildiğinde yaygınlaşması zor gibi görünen ürünlerden biriydi. Fakat modanın kendini geliştirmesi bu sektörü de ilk tercihler arasına oturttu. İlk etapta görsel olarak ortama farklı bir hava katması için tercih edilen ürün zamanla işleri kolaylaştırması açısında da beğenilmektedir. Isı yalıtım sıkıntısı yaşayan evlerin tavanlarında kullanıldığında büyük çoğunlukla ısı kaybı önlenmiştir. Ayrıca gözlere eşit ışık dağılımı sağlaması ile de genelde evlerde yoğun olarak kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle çocuk odalarında daha sağlıklı bir ortam yaratmak isteyen kullanıcılar gergi tavanları tercih etmektedir. Aynı şekilde kurulumu ve kullanımı kolay olması da bir avantajdır. Dikkatli kullanıldığında uzun süreler değişime gerek kalmaması maddi açıdan da rahatlık sağlamaktadır.

Mahmudiye Gergi Tavan

Gergi Tavan Fiyatları Nelerdir?

Fiyatlar genelde kullanılan malzemenin çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Tavan kasası için kullanılan alüminyum plaka kaliteli ve oldukça sağlam bir ürün olduğu için genelde fiyatı arttıran üründür. Fakat sağladığı fayda göz önüne alındığında oldukça uygun fiyatlara denk gelmektedir. Firmamız fiyat konusunda müşterilerine gerekli kolaylığı sağlamaktadır. Uygun ödeme koşulları ve kampanyaları takip ederek uygun fiyata ürün bulabilmek oldukça kolaydır. Aynı zamanda fiyatı değiştiren ve artmasına sebep olan bir diğer nokta da kişisel ürünlerin tercih edilmesidir. Kişiye göre hazırlanan görsel ve plakalar fiyatın artmasına sebep olabilir. Tüm bunlar göz önünde bulunduğunda geri tavanlar ilk etapta pahal gibi görünse de uzun sürede tasarruf sağlayan ürünlerden birisidir. Firma olarak bölge de pek çok İlçe ve merkezde yer almaktayız. Karar vermeden önce ürünleri birbir incelemenizi öneririz.

 

Çifteler Gergi Tavan

Eskişehir ilçesinin doğal ve tarihi eserleri ile ünlü olan Çifteler ilçesi insanların ilgisini çekmektedir. Eski çağlardan beri yerleşim merkezi olarak kullanılan ilçe Osmanlı Dönemin’ de de ihtişamlı bir tarihe sahiptir. Kurtuluş Savaşı gazisi olan ilçe Çifteler ilçesi Yunan işgaline uğramış ve bu döneme ait birçok anı ve kalıntılar ile bezenmiştir. Dalış yapmayı seven insanlara hitap eden dalış merkezleri bölgenin daha da önem kazanmasına sebep olmuştur.

Saklı bir cennet olan Çifteler ilçesinde baharı her zaman yaşamak mümkündür. Yeşili ve mavi suları ile görenleri hayran bırakan ilçe güler yüzlü insanı ile de dikkat çekmektedir. Oksijen ve yeşile hasret kalmış insanlara hitap eden İlçe deniz altı zenginlikleri ile de dikkat çekmektedir. Ağrılı bir rahatsızlığa sahip iseniz Çifteler Hamamı’nı ziyaret ederek hamam sefası yapabilirsiniz. Ancak unutmamakta fayda olan ayrıntı suların kükürtlü olduğu ve kükürt kokusunu alacağınızdır.

Görenlere rengârenk bir akvaryumu izliyormuş hissi veren Sakaryabaşı ziyaretçilerini gülümseten bir doğal yapıya sahiptir. Sarıkayalar denilen yerde iki büyük mağarayı gezerek farklı kültürlerin eseri olan kalıntıları inceleme fırsatına sahip olabilirsiniz. Frigler dönemine ait olan Hamamkaya’yı ziyaret ederek geçmiş kültürlere ait kalıntıları görebilirsiniz. Geçmişe giderek tarihe tanıklık etmek isteyen kişilerin ziyaret edebileceği bir ilçe olan Çifteler ilçesinde ev mimarileri de farklılık göstermekte ve dikkat çekmektedir. Görünüşe önem veren İlçe halkının evlerinin dışı gibi içini de bir sanat eserine çevirmek isteyenlere hitap eden Çifteler gergi tavan firmamız birbirinden farklı gergi tavan modelleri ile size aradığınız hizmeti ve görsel güzelliği sunmaktadır.

Gergi Tavan Nedir?

Gergi tavan farklı geometrik cisimler şeklinde tasarlanan gergi profillerine özel olarak üretilen gergi tavan kumaşının ısıtılarak gerilmesi işlemidir. Gergi tavan kumaşları farklı doku ve görsellikte olup özel olarak üretilmektedir. Firmamız gergi tavan imalatı için birinci sınıf Alman markası ürünler kullanmaktadır. Gergi tavan sadece tavana uygulanmamakta aynı şekilde duvar süslemesi içinde kullanılabilmektedir.

Gergi Tavan Nasıl Yapılır?

Öncelikle gergi tavan istediğiniz alanda sizin tercihinize uygun görsellikte ve istenilen ölçüde alçıpandan bir havuz hazırlanır. Daha sonra istenilen şekilde havuzun alçısı ve boyası sağlanır. Hazırlanan havuzun kenarına da gergi tavan profillerinin montajı sağlanır. İsteğe göre aydınlatma için armatürler takılabilir. Daha sonra hazırlanan gergi tavan kumaşı ısıtılarak havuza montajı sağlanan profillere gerilir. İsteğe göre gergi tavan montaj edilen yerden tekrar sökülerek farklı bir tavanda kullanılabilir.

Çifteler Gergi Tavan

Gergi Tavan Firması Olarak Farkımız Ve Prensiplerimiz

Gergi tavan sektörü son yıllarda zirveye çıkmış ve birçok alanda kullanımı tercih edilen bir hizmettir. Firmamız yıllardır bu sektörde hizmet vermekte ve garantili hizmet vermektedir. Amacımız ürünün montajından sonra hizmetimiz bitmeyip yaşanılan sorunlarda da size hizmet vermeye devam etmekteyiz. Hizmet prensibimiz yüksek müşteri memnuniyeti ve sıfır sorundur. İşçilik ve baskı kalitesi ile dikkat çeken firmamız bölgede hizmet veren firmalardan ayrılmaktadır. Firmamız yüksek kaliteli ürünler kullanmakta ve farklı tasarımları ile geniş ürün yelpazesine sahiptir. Müşterilerimize sunduğumuz çeşitlilik ile aranılan hizmeti bulmalarına yardımcı olmaktayız. Firmamızda çalışan birçok birey bu alanda tecrübeli olup, mesleğini icra ederken titizlik ile çalışmaktadır.

Gergi Tavan Nerelerde Kullanılır?

Günümüzde gergi tavan şıklığı ve sunduğu imkânlar sebebi ile birçok alanda kullanılabilmektedir. Gergi tavan uygulamayı düşündüğünüz ortamı belirterek uygun olan model hakkında firma elemanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Gergi tavan konferans salonu, sinema salonu, otel, düğün salonu, okul, hastane, sauna, hamam, oturma odası, hol, mağaza ve market gibi birçok ortamda gergi tavan modellerinden size uygun olanı yaptırabilirsiniz.

Gergi Tavan Modelleri

Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız ile iletişim kurarak size hitap eden modeli seçebilir ve istediğiniz ortama uygulatabilirsiniz. Transparan gergi tavan, lake doku gergi tavan, uv baskılı gergi tavan gibi birçok farklı gergi tavan modelleri bulunmaktadır. Geri tavan modellerinin birini seçerken modellerin özelikleri hakkında bilgi edinip, kullanılacak ortamı firma elemanımıza bildirmeniz en uygun modeli seçmenize yardımcı olacaktır.

Çifteler Gergi Tavan

Gergi Tavan Özellikleri

Gergi tavanların sahip olduğu özelliklere bakıldığında çok çeşitli avantajları olduğu görülebilir. Bu özellikler;

 • İsteğe göre üzerine uv baskı yapılabilir ve anılarınız ölümsüzleştirilebilir.
 • Montaj sırasında ve sonrasında çatlama, ayrılma ve yırtılma gibi sorunlara sebep olmaz.
 • Dekoratif amaçlı kullanıldığı gibi isteğe bağlı armatür takılarak aydınlatma amaçlı da kullanılabilir.
 • İhtiyaç duyulduğunda bulunduğu ortamdan demontaj edilip farklı bir tavana montajı sağlanabilir.
 • Esnek ve hafif bir üründür. Taşıma sırasında sarsıntı ile hasar görmez.
 • Deformasyonlara karşı dayanıklı olup, uzun yıllar kullanıma uygundur.
 • 150 kg kadar dayanıklı olup, ağırlık sebebi ile şekil ve yapısında bozulmalar görülmez.

Su ve nemden etkilenmez. Bu özelliği ile banyo ve saunalarda kullanılabilir.   Ateşten etkilenmez ve yanmaz. Hijyeniktir ve bakteri barındırmaz. Bakım ve boya gerektirmez. Kullanılan ortamda ısı ve ışıktan tasarrufa yardımcı olur.

Lake Doku Gergi Tavan Ve Özellikleri

Lake doku gergi tavan pürüzsüz bir yapıya sahip olup parlak bir görünüme sahiptir. Kullanılan ortamın daha geniş ve ferah görünmesine yardımcı olurken, estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Toz ve kir tutmayan yüzey yapısı kullanıcısına kusursuz bir güzellik ve temizlik sunmaktadır. Kullanılan ortamda daha geniş bir tavan ve daha derin bir ortam görünümü sunmaktadır. Hamam, kapalı yüzme havuzu, banyo, sauna gibi ortamlarda kullanılarak ferah ve geniş görünmesine yardımcı olur. Ekonomiktir ve esnek bir yapıya sahiptir. Kolaylıkla montaj edilir.

Transparan Gergi Tavan Ve Özellikleri

Transparan gergi tavan modeli günümüzde en çok tercih edilen gergi tavan modelidir. Şeffaf ve desensiz bir yapıya sahip olan transparan gergi tavan modeli isteğe göre aydınlatma armatürleri takılarak aydınlatma amacı ile de kullanılabilir. Transparan gergi tavan modeli özellikle mağaza, sinema salonu, düğün salonu gibi ortamlarda ortamın daha aydınlık ve ferah görünmesine yardımcı olur. Transparan gergi tavan modeli esnek yapıya sahiptir ve kullanılan ortamda eşit ışık dağılımına yardımcı olarak ısı ve ışıktan tasarrufa yardımcı olmaktadır. Uzun yıllar hasar görmeden kullanılabilir.

Uv Baskılı Gergi Tavan

Uv baskılı gergi tavan istediğiniz desen ve görüntünün geri tavan kumaşının üzerine basılmasına dayanır. Sizin için büyük bir önem taşıyan birçok anınız gergi tavan üzerine basılarak ölümsüzleştirilebilir. İstediğiniz takdirde farklı görüntülerde ürünü istediğiniz geometrik desene uyumlu olarak hazırlamaktayız. Yeşili seven bir insan iseniz tavanlarınızı içinde kuşların öttüğü bir orman ile süsleyebileceğiniz gibi, maviyi seven bir insan için tavanı beyaz bulutları ile dans eden bir gökyüzü ile donatmaktayız. Özelikle kapalı mekânlarda kullanımı tercih edilen bu gergi tavan modelinde zamanla deformasyon ve renklerinde solma görülmez. Hafif bir yapıya sahip olan ürünün montajı için herhangi bir eşyanızı yerinden bir cm bile oynatmanıza gerek yoktur. Montaj sonrası ortamda kirlilik ve dağınıklığa sebep olmaz.

Gergi tavan Roma ve Bizans döneminde ipek kumaşların tavana ve duvarlara gerilmesi ile sağlanmakta idi. Zamanla sistemde farklılıklar görülmüş ve günümüzde ki şeklini almıştır. Herkesin bu hizmetten faydalanıp tavanlarına hayal ettikleri görselliği katmaları için satın alınabilir ücret karşılığı hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

 

Beylikova Gergi Tavan

Eskişehir ilinin ilçesi olan Beylikova güler yüzlü insanları ve doğal güzellikleri ile dikkat çekmektedir. Asırlar boyu önemli bir yerleşim merkezi olan Eskişehir farklı kültürlere ev sahipliği yapmış ve bu kültürleri yansıtan tarihi eserler ile bezenmiştir. Ulaşımı kolay olan bu ilçede insanlar gezmeye çok fazla zaman ayırmaktadırlar. Hayvancılık ve tarım ile geçinen ilçe Porsuk Çayı’nın kıyısına kurulmuş bir yeşil cennettir. Her mevsim farklı bir renge bürünen ve yeni bir yüz kazanan ilçede süt değerli bir geçim kaynağıdır.

Değerli olan süt için süt şenlikleri düzenlenmekte ve insanlar eğlenmek ve gülümsemek için fırsat bulmaktadır. Yeşili seven biri iseniz ve bayram havasında geçen bir şenliğe katılmak istiyor iseniz Haziran ve Temmuz aylarında yapılan süt şenliklerine katılabilirsiniz. Uzun Burun Köyü’nü ziyaret ederek Bizans ve İlk Çağa ait seramikleri inceleyebilir ve tarihsel bilgiler edinebilirsiniz. Sonbaharda sarıya boyanan köyü ve minik sandallar ile süslenen Porsuk Çayı’nı görmek isterseniz burayı mutlaka gezebilirsiniz.

Beylikova Gergi Tavan

İmikler Köyü’ne giderek burada bulunan Hasan Baba Türbesi’ni ziyaret edebilir ve mimari yapıyı inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Bölgede yapılarda tarihin güzelliklerine ayak uydurmuş ve farklı görsel güzellikler ile bezenmiştir. Dış cephenin güzelliği kadar ev içinde tavanların güzelliği de önemlidir. İnsanların tavanlara yeni bir yüz kazandırma ve her sene tavan boyası yapma zahmetinin önüne geçmek amacı ile gergi tavan sektörü ortaya çıkmış ve tarihsel gelişim sonucu yeni bir yüz kazanmıştır. Beylikova gergi tavan firmamız tavanlarınıza aradığınız yüzü kazandırmakta ve yüzünüzü güldürmektedir.

Geçmişte Sarayları Süsleyen Gergi Tavan

Gergi tavan yeni bir hizmet olmayıp tarihsel gelişime ayak uydurup yeni bir yüz kazanmıştır. Gergi tavan Roma ve Bizans döneminde sarayların duvarlarını ve tavanlarını zenginliğin sembolü olarak süslemek için kullanılmış bir yöntemdir. Gergi tavan Bizans ve Roma dönemlerinde ipek kumaşların gerilerek sabitlenmesi şeklinde kullanılmıştır. Parlak renk ipek kumaşlar sarayın ve zengin köşklerinin gösterişli görünmesine yardımcı olmaktadır. Ancak bu ipek kumaşlar zamanla deforme oluyor, kirleniyor, eski canlılığını yitiriyor, gevşiyor ve istenmeyen kazalara sebep oluyordu. Gevşeyen ipek kumaşlar yanan şamdanlar ile etkileşime girip, büyük yangınlara sebep olmakta idi. Gergi tavanlar güvenilirlik açısından son derece kaliteli tasarımlardır.

Gergi Tavan Ve Gelişim Süreci

Gergi tavan için kullanılan malzemeler yurt dışından gelmekte ve çok pahalı olmakta idi. Bu sebeple maddi durumu iyi olanların tercih ettiği bir üründü. Teknolojinin gelişimi ile kargo sisteminin kurulumu ve seri üretime geçilme sonucu gergi tavan maliyeti düşmüş ve günümüzde uygun fiyatlara gergi tavan hizmeti satın almak mümkün olmuştur. Teknolojinin gelişimi farklı modellerde gergi tavan üretimini de mümkün kılmış ve sizin için önemli olan anıları ölümsüzleştirme imkânı doğmuştur.

Gergi Tavan Nedir?

Gergi tavan tavanlara uygulanan ve farklı tasarımları ile göz zevkinize hitap eden bir sanat ürünüdür. Özel olarak üretilen gergi tavan kumaşının özel üretim geri tavan profillerine ısıtılarak gerilmesi sonucu elde edilen gergi tavan kullanılan ortama şıklık ve zarafeti getirmektedir. Gergi tavan için kullanılan malzemeler farklı kalitede olup eviniz için birinci sınıf ürünleri kullanmanızı öneririz.

Beylikova Gergi Tavan

Gergi Tavan Nerelerde Kullanılır?

Gergi tavan kullanımının birçok faydası olduğu gibi şıklık ve hijyeni de evinize getirir. Gergi tavan sadece evlerinizde değil, okul, konferans salonu, sinema salonu, hamam, sauna, market, otel resepsiyonu, koridor gibi her yerde kullanılabilir. Dar mekânların daha geniş görünmesine yardımcı olmak için kullanabileceğiniz gibi daha aydınlık bir ortamda gergi tavan hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Gergi Tavan Kullanmanın Faydaları

Hamam ve saunalar dar ve nemli alanlar olduğu için bazı kişilerde boğuluyormuş hissine sebep olabilir. Gergi tavan hizmeti alarak ortamın daha geniş ve ferah görünmesine yardımcı olabilirsiniz. Nem ve rutubetten etkilenmeyen gergi tavan bu ortamda rahatlık ile kullanılabilir. Aynı şekilde enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur ve ortamda eşit olarak ışık dağılımına imkân verir.

Gergi Tavan Özellikleri

Gergi tavanların çok önemli özellikleri vardır. Bunlar:

 • Gergi tavan boya ve bakım gerektirmez.
 • Uzun ömürlüdür.
 • Yırtılmaz, zamanla deformeye uğramaz.
 • Renklerinde solma olmaz ve ateşe karşı dayanıklıdır.
 • Hafiftir ve kolaylıkla montajı sağlanır.
 • Montajı sırasında ev ortamında koltuk gibi herhangi bir eşyanın yerini değiştirmek zorunda kalmazsınız.
 • Hijyeniktir ve üzerinde bakteri üremesine izin vermez.

Yeni bir eve taşınma sırasında ise demontaj edilip, yeni evinizde tekrar montajı sağlanabilir. Ağırlığa karşı dayanıklıdır ve istek halinde kurulum aşamasında ışık armatürü takılarak aydınlatma amacı ile de kullanılabilir.

Gergi Tavan Modelleri

Gergi tavan modelleri farklı tasarımları ile çeşitlilik göstermektedir. Kullanılan ortama en uygun gergi tavan modeline karar vermek için öncelikle firma elemanımızdan bilgi alabilirsiniz. Transparan gergi tavan modeli, lake doku gergi tavan modeli, Uv baskılı gergi tavan farklı birçok modeli vardır. İstek halinde tavanlarınızı canlı gözüken kelebekler ile süsleyebileceğiniz gibi, baharı tavanlarınıza getirebilirsiniz. Okyanus dalgalarını banyolarınıza taşıyabilirsiniz.

Beylikova Gergi Tavan

Transparan Gergi Tavan

Aydınlatma armatürleri kullanılarak aydınlatma amacı ile kullanılabilir. Desensiz ve şeffaf görünümlü olan transparan gergi tavan modeli otel resepsiyonu, mağaza, konferans salonu, sinema salonu gibi ortamlarda kullanılır. Ortamda eşit ışık dağılıma yardımcı olur ve enerji tasarrufuna yardımcı olur. Geometrik desenlerde üretilen transparan gergi tavan modeli ortama şıklık kattığı gibi dikkat çekici yapısı ile gönülleri feth eder.

Lake Doku Gergi Tavan

Parlak kumaş ve pürüzsüz yapısı ile birçok insan tarafından tercih edilen bu model kullanılan ortama derinlik ve ferahlık hissi verir. Kullanılan sauna, hamam gibi ortamın daha geniş ve estetik görünmesine yardımcı olur. Nemli ve buharlı bir ortam olan hama ve saunada hasar görmez ve canlılığını yitirmez.

Dijital Baskı Gergi Tavan

Dijital baskı gergi tavan istediğiniz birçok desen ve görüntünün özel üretim gergi tavan kumaşına basılması ile elde edilir. İstediğiniz şekilde gökyüzü, sonbaharda dökülen yaprakları, uçuşan kelebekleri, evladınızın mezuniyet resmini, yeni doğmuş bebeğiniz ile içinize dolan huzurun ilk resmini ölümsüzleştirerek tavanlarınızı süsleyebilirsiniz. Böylelikle tavana baktığınızda içiniz huzurla dolar.

Gergi Tavan Kullanarak Bütçenize Yardımcı Olun

Gergi tavan kullanımının birçok faydası vardır. Transparan gergi tavan kullanarak bulunduğunuz ortamın daha aydınlık olmasını ve ortama eşit ışık dağılımı sağlanarak ısı ve ışıktan tasarruf sağlanır. Lake doku gergi tavan ise ortamın daha geniş görünmesine yardımcı olurken tavanların buhardan etkilenerek dökülmesine ve çirkin görünüm oluşmasına engel olur. Gergi tavan hizmeti alarak her yıl tavan boyası yapılmasına engel olur ve bütçenizi korumuş olursunuz.

Tavanlar nemden etkilenerek küflenebilir ve misafirleriniz geldiğinde ise kendinizi mahcup hissedebilirsiniz. Tavan boyası yaptırmak için eli becerikli bir ustaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak her zaman bu mümkün olmayabilir ve istediğiniz işçiliğe sahip bir hizmet almayabilirsiniz. Ancak gergi tavan 15 yıl boyunca hasar görmeden, rengi solmadan evinizi süslemeye devam eder. Boya ve bakım gerektirmez. Ev ekonominize destek olma amacı ile bu hizmeti firmamızdan satın alabilirsiniz.

 

GERGİ TAVANLAR, Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Uygulama, Gergi Tavan Led Aydınlatma, Modern Gergi Tavanlar, Gergi Tavan Görselleri, İstanbul Gergi Tavan, gergi tavan ve aydınlatması,tavan germe, germe tavanlar, barisol tavanlar, modern tavanlar, 3d tavanlar

Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma

Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma

GERGİ TAVAN NEDİR?
gergi tavan nedir? Birçok problem için olası çözümünüz. No.1 avantajlı gergi tavan sistemleri, evinizin iç tasarımının öne çıkan ve heyecan verici bir unsuru olabilecek mükemmel bir tavandır. Germe tavanınızın asla çatlamayacağından ve küf veya toz toplamayacağından emin olabilirsiniz. Sıradan bir  tavan, eski bir ev veya işyeri tavanı veya düzenli alçıpan tavanın aksine, bir gergi tavan zamanla kırılmaz veya renk değiştirmez. Gerilmiş bir tavanın ne olduğu hakkında daha iyi bir fikir edinmek için, tek bir parçadan yapılmış güzel modern bir tavan elde edebilirsiniz. MY YOUTUBE

MY GOOGLE PLUS

3d Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma, Modern Gergi Tavanlar, 3d Gergi Tavan Modelleri, Klasik Gergi Tavanlar, Gergi Tavan Fiyatları

Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma, Modern Gergi Tavanlar, 3d Gergi Tavan Modelleri, Klasik Gergi Tavanlar, Gergi Tavan Fiyatları

Gergi Tavan

O zaman Dikkatli okuyun. Gelecekteki gergi tavanınız için çok çeşitli hoş renkler sunuyoruz, böylece en sevdiğiniz ya da iç mekanınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Baskılı gergi tavan türünü seçebilirsiniz: parlak, mat veya saten.

Bir gergi tavan kurulumu uzun sürmez veya diğer inşaat işleri gibi bir karmaşa yaratabileceği yaygın bir ürün değildir. İyi haber, bir gergi tavan kurulumu ile durum böyle değil! Tüm süreç sadece birkaç saat sürmektedir ve genellikle odada hiç toz olmaz ve odanın düzeni bozulmaz.

Tavandan tavana, patlamış bozulmuş tavanına ve düzenli alçıpan tavana kıyasla gergin bir tavanın sunduğu avantajları gözden geçirelim ve hatta mevcut tavan işini burada ve orada bir dokunuşla ferahlatalım.

düğün salonu gergi tavan, gergi tavan düğün salonu

GERGİ TAVANLAR, Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Uygulama, Gergi Tavan Led Aydınlatma, Modern Gergi Tavanlar, Gergi Tavan Görselleri, İstanbul Gergi Tavan, gergi tavan ve aydınlatması,tavan germe, germe tavanlar, barisol tavanlar, modern tavanlar, 3d tavanlar

Avantajları aslında açık.

– Sadece gergi tavan sistemleri, tıpkı bir cam gibi mükemmel bir tavan yüzeyi sağlar.
– Gerilmiş bir tavan zamanla değişmeyecek. Tavanı tekrar tekrar boyamak zorunda kalmayacaksın.
– Gergi tavanlar asla çatlamaz veya parçalanmaz.
– Gerilmiş tavan küf ve küflere karşı dayanıklıdır. Gergi tavan neme dayanıklıdır.
– Size iyi yansıtır: gergin tavanınız için ılık parlak bir yüzey seçerseniz, odanızın alanını görsel olarak büyütür. Ve yansımada yeni bir gergi tavana gururla  bakarsınız!
– Son olarak, gerilmeli tavan montajı, mevcut tavan yüzeyinin hazırlanmasını gerektirmez. Örneğin, bodrum katında düzenli bir alçıpan tavanınız yoksa ve tüm bu boruları ve kablolarla dolu ise  bundan kurtulmak istiyorsanız, devam edin ve bizlere haber verin profösyönel ekibimizi gönderelim hızlı bir şekilde istediğiniz gergi tavan modelinin kurulumunu yaptıralım.

Doğru seçimi yapın ve gergi tavan sistemleri yapan tavan modeli firmasını gidin hayallerinizi gerçekleştirin

3d Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma, Gergi Tavan Fiyatları, Gergi Tavan Eğitimi, Gergi Tavan Bayilik, Gergi Tavan Geometrik Şekiller

Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma, Gergi Tavan Fiyatları, Gergi Tavan Eğitimi, Gergi Tavan Bayilik, Gergi Tavan Geometrik Şekiller

Gergi Tavan Aydınlatma

Çağdaş gergi tavan sistemleri, çok çeşitli aydınlatma armatürleri ve düzenlemeleri ile uyumludur. Merkezdeki tek bir avize veya birkaç spot ışığı gibi en basit kurulum seçenekleri, DIY meraklıları tarafından bile yapılabilir.

Sınırlamalara gelince, hatırlanması gereken en önemli iki şey vardır: a) zarın aşırı ısınmasını önlemek için akkor ampulleri 50W üzerinde kullanmayın; ve b) gergi tavanın yansıtıcı yüzeyi ile birlikte yukarı doğru yönlendirilmiş güçlü bir ışık kaynağı kullanmak, çok hoş bir ışık noktasını ortaya çıkarır ve bu da her zaman hoş değildir.

Güçlü bir ışığa ihtiyacınız varsa, doğru bir difüzör ile örtmek iyi bir cevap olabilir. Akkor ampuller yerine LED spot lambaların kullanılması, tavan tavanları ile iyi çalışır ve enerji tasarrufu açısından harika bir fikirdir. Profesyonel streç tavan montajcılarını aramayı planlıyorsanız, aydınlatma ayar seçenekleriniz çok daha geniş olabilir ve şunları içerir:
• karmaşık avize, kolye veya spot düzenlemeleri;
• ortam ve vurgu aydınlatmasının kombinasyonu;
• LED bant;
• optik fiberler;
• ve diğerleri.

Fibeeer Optik Aydınlatma Video İçin Tıklayın

modern Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma, Gergi Tavan Fiyatları, Gergi Tavan Eğitimi, Gergi Tavan Bayilik, Gergi Tavan Geometrik Şekiller

modern Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma, Gergi Tavan Fiyatları, Gergi Tavan Eğitimi, Gergi Tavan Bayilik, Gergi Tavan Geometrik Şekiller

Gergi Tavan Kurulumu

Germe tavan sistemi konusunda gerçekten harika olan şey, genellikle kurulumdan önce yapısal tavan üzerinde (odanın “gerçek” tavanı) herhangi bir hazırlık çalışması yapılmasına gerek olmamasıdır.

Yapısal tavan az ya da çok seviyeli ve iyi fonksiyonel durumda ise, hemen devam edin ve gergi tavanı kurmaya başlayabilirsiniz. Bu kuralın istisnaları sade ve hatırlanması kolaydır.

Her şeyden önce, eğer odanın üstündeki çatı sık sık sızarsa – ya da bir apartman dairesinde, üst kattaki komşularınız, suyu çalıştırmaktan vazgeçmeye eğilimlidir – kurulumu başlatmadan önce çatıyı onarmanızı veya komşularınızla konuşmanızı öneririz.

Gergi tavan PVC membran su geçirmez olmasına rağmen, sık veya büyük sızıntılar sarkık ve diğer istenmeyen etkilere neden olabilir.

İkincisi, çatlama alçısı, gevşek teller ve benzerleri için yapısal tavanı incelemek mükemmel bir fikirdir. Bu tür bir şey olduğunu söyleyebilirseniz, kurulumdan önce yapısal tavanı daha iyi tamir edersiniz.

GERGİ TAVANLAR, Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Uygulama, Gergi Tavan Led Aydınlatma, Modern Gergi Tavanlar, Gergi Tavan Görselleri, İstanbul Gergi Tavan

GERGİ TAVANLAR, Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Uygulama, Gergi Tavan Led Aydınlatma, Modern Gergi Tavanlar, Gergi Tavan Görselleri, İstanbul Gergi Tavan

Modern Gergi Tavanlar

Modern bir streç tavan sisteminin ana elemanı olan PVC membran ince ve narindir. Bu yüzden bir gergi tavanı monte etmeden önce çevrenin dikkatli bir şekilde düşünülmesi için çağrıda bulunuyoruz.

Özellikle, gergi tavanın monte edileceği odayı nasıl kullanacağınızı kendinize sormalısınız. Örneğin, bir gergi tavan ve bir bilardo masası hoş bir şirket yapmaz çünkü havuz ipucu, kazara zarı poke edebilen sivri bir cisimdir. Dikkat edilmesi gereken diğer hususlar, kazayla yüzeye sıçramış olabilecek sert kimyasalları içerir. tavanı temizlemek ve aşırı sıcaklıklara ve neme maruz kalmak için kullanılır.

modern 3d gergi tavan ve aydınlatması,tavan germe, germe tavanlar, barisol tavanlar, modern tavanlar, 3d tavanlar

gergi tavan ve aydınlatması,tavan germe, germe tavanlar, barisol tavanlar, modern tavanlar, 3d tavanlar

Hasar yapıldıysa, büyük olasılıkla gergi tavanınızın tamamen değiştirilmesi gerekecektir. Bununla birlikte, bazı durumlarda onu onarmak mümkündür.

Küçük bir çatlak veya delinme yapıştırıcılarla yapıştırılabilir ve üzerine boya yapılabilir, ancak daha ciddi bir şeyi düzeltmek için, bizlere haber vermeniz gerekir gelecek olan servis ekibimiz müdahele eder ve gerekeniz yapar. 3D GERGİ TAVAN MODELLERİ

Bizleri Takip Etmeye Devam Edin Devamı Gelecek