Tavan Modelleri - Belemir Yapı | Fiber Optik Tavan Uygulaması İle Tanıştınız Mı?

Fiber Optik Tavan Uygulaması İle Tanıştınız Mı?

Fiber optik tavan uygulaması günümüzde en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Tavandan yapılan uygulama sayesinde ortaya estetik bir görsel çıkmaktadır. Işıklandırma elektrikten güç alınarak yapılmaktadır. Bunun için de özel bir montaj sistemi gerektirmekte olup uzman desteği alınması gerekir. Fiber optik uygulamasında tavana herhangi bir şekilde zarar verilmez. Herhangi bir şekilde kırma veya dökme olmaz. Bundan dolayı güven içerisinde kullanım sağlayabilirsiniz. Her yere kolaylıkla uygulanan bu sistem sayesinde profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz. Kalite kavramı içerisinde sunulan bu hizmetler ile ister evinizde isterseniz işyerinizde fiber optik tavan uygulamasından yararlanabilirsiniz. Bunun için kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Fiber Optik Tavan Nerelerde Kullanılır

Bu tavan modelini dilediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle kamusal alanlarda da tercih edebilirsiniz. Halka açık olan iş yerinizde kaliteli bir görsel elde etmek istediğinizde yararlanarak hizmet alabilirsiniz. Bu tavan uygulaması müşterilerinizin oldukça dikkatini çekecektir. Çünkü kaliteli olarak sunulmakta olup estetik açısından da modern bir yapıya sahiptir. Uygulanması uzmanlık isteyen bir konudur. Bundan dolayı hizmet alacağınız firmaya dikkat etmelisiniz. Profesyonel bir sonuç isteniyor ise ayrıntılara ve montaja dikkat edilmelidir. Bu uygulama seçeneğinde ışık ortama daha iyi yayılmaktadır. Tasarım olarak da istediğiniz modeli seçebilme imkanınız bulunmaktadır. Fiber optik tavan uygulaması kaliteli olduğundan dolayı uzun süreli bir şekilde de kullanım sağlayabilirsiniz. Işık kaynağı kapalı bir muhafaza içerisinde yer alır. Ayrıca istediğiniz renklendirme de yapılabilmektedir. Bunun için taleplerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Özgün Fiber Optik Tasarımlar

Evinizin salonunu farklı bir dekor ile süslemek isterseniz fiber optik tavan seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Işığın gücünden yararlanarak şık bir dekorasyon da oluşturabilirsiniz. Ayrıca eşyalarınızı da bu uyum içerisine alabilir ve profesyonel bir ahenk oluşmasını sağlayabilirsiniz. Bu uygulama sonrası odanız daha şık bir hal kazanacaktır. Garantili olarak sunulan bu hizmet seçeneğinden yararlanmak isterseniz firmamız ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Özgün tasarımlardan yararlanmak istediğinizde uzman personel size yardımcı olacaktır. Öncelikle keşif yapılarak uygulanacak alan hakkında bilgi sahibi olunur. Daha sonra nasıl bir tasarım talebiniz olduğu belirlenir ve hazırlama aşamasına geçilir. Hazırlama aşaması kısa süre içerisinde sonuçlandırılır. Montaj işlemi de uzman personel tarafından yapılmaktadır.

Bu tavan uygulaması sonrası herhangi bir şekilde bakım yapmanıza da gerek yoktur. Bu şekilde uzun bir süre kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca ilgili tavan neme ve suya karşı da oldukça dayanıklıdır. Bu yapısı ile de size engel teşkil etmez. Yangına karşı da dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Herhangi bir şekilde sarkma veya bozulma da yaşanmaz. Bu sayede estetik bir görsel elde ederek kullanım sağlayabilirsiniz.

Bulunduğunuz Alanın Havasını Değiştirin

Kaliteli bir dekorasyon her zaman ilgi çekici olmuştur. Ayrıca insanı da mutlu eder. Bunun için evinizde veya çalışma alanınızda farklılıklara yer açmalısınız. Bu sayede sevdiğiniz tasarımlara yer verebilirsiniz. Günümüz modern dünyası içerisinde tasarımların yeri büyüktür. Özellikle de kamusal alanlar için bu daha da önem taşımaktadır. Bundan dolayı fiber optik tavan seçeneğinden yararlanarak dekorasyonunuzu modern dünyanın yansıması olarak tasarlayabilir ve kullanabilirsiniz. Her aşama size garanti kapsamı içerisinde sunulur. Ayrıca bu uygulama iş yerlerinde müşterilerinize kaliteyi sunmakla beraber kurumsal bir imajın doğmasına da yardımcı olur. Şık ve estetik bir görselin avantajlarından yararlanmak istediğinizde firmamızın avantajlı hizmet seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Fiyat Politikası

Firmamız tüm gergi tavan modellerini müşterilerine garanti kapsamı içerisinde sunar. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet alarak kullanım sağlayabilirsiniz. Fiyat politikamızda ekonomik fiyat politikasına uygun olarak verilmektedir. Ayrıca kampanyalardan ve indirim seçeneklerinden de yararlanmanız sağlanır. Firmamız ödeme kolaylıkları ile de müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bundan dolayı bu konuda hizmet almak istediğinizde iletişim kurarak istediğiniz modeli belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu gergi tavan modelleri günümüzde her alanda sıklıkla uygulanmaktadır. Modern mimari içerisinde yer alan bu görseller ile bulunduğunuz alanında dekoru anında değişir. Şık ve kaliteli bir görsel elde edebilir ve dekorasyonunuzu da buna bağlı olarak oluşturabilirsiniz.

Firma olarak bu uygulama seçeneğinden yararlanmak istediğinizde özel tasarım seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kaliteli olan bu modeller sayesinde iş yerinizin görseli de kısa süre içerisinde değişir. Kurumsal bir imaj oluşturabilir ve bu görseli de müşterileriniz ile de paylaşabilirsiniz. Yaşam alanlarının görsel kalitesinin olması insana mutluluk vermektedir. Ayrıca çalışma alanlarında bulunması ise iş verimi açısından olumlu katkı sağlamaktadır. Bundan dolayı sizde bu hizmet seçeneğinden yararlanarak özgün tasarımlar oluşturabilirsiniz. Bu sayede bulunduğunuz alanda farkınızı bir adım öne çıkarabilirsiniz. Oluşturulan tüm görseller şık ve modern bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı herhangi bir şekilde bakım gerektirmeden uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. Bu konuda daha fazla bilgi almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimiz ile günün her saati hizmete de geçebilir ve destek alabilirsiniz. Bu sayede sağlıklı bir sonuca da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tavan Modelleri - Belemir Yapı | Yatak Odalarında Gergi Tavan Uygulaması

Yatak Odalarında Gergi Tavan Uygulaması

Gergi tavan yatak odası tasarımları modern yapıları ile ön planda yer almaktadır. Gergi tavan sistemi; çeşitli renk ve dokuların ısıtılıp istenilen forma sokularak özel alüminyum profillerine yerleştirilip uygulanması tekniği olarak tanımlanmaktadır. Bu formlar talep doğrultusunda düz, daire veya belirtilen bir geometrik şekle istinaden tavanlarda kullanımı sağlar. Bu kullanım uygulanan tavanlarda bir tasarım oluşmasında engel taşımadığı için tamamen özgündür. İsmi her ne kadar gergi tavan sistemi olarak geçse de sadece tavanda değil, duvarlarda da dekoratif amaçlı olarak sıkça kullanılmaktadır. İstenilen şekle girmesi, nemden ve sudan etkilenmemesi, boya gerektirmemesi, temizlenmesinin kolay olması sebepleri ile tercih olarak üst sıralardadır. Gergi sisteminin montajı da son derece pratik olduğundan, herhangi bir çatlamaya ya da kırılmaya maruz kalmadan monte edilebildiğinden kah işyerleri kah evlerde kullanım oranı her geçen gün artmaya başlamıştır.

Gergi Tavan Yatak Odası Tasarımları

Gergi tavan led uygulamaları özellikle mağaza ve işyerlerinin bir numaralı seçeneğidir. Bu durum hem farklılık hem de enerji tüketiminde az kullanımlık sağladığından uzun ömürlülük söz konusudur. Mesela bir evde gergi tavan yatak odası uygulaması halinde elektrik faturalarının belirgin düşüşü gözler önüne serilecektir. Gergi tavan sistemi hem aydınlatması hem dekoratifliği hem de ekonomikliği açısından tercih edilip uygulanması yapılmaktadır. Gergi tavan sistemlerinde kullanılan ürünler son derece kaliteli olduğundan gerek montaj esnasında gerekse kullanım esnasında hiçbir sorun yaratmaz. Birçok sektör için kullanım alanı mevcuttur; günümüzde nerdeyse tüm hastanelerde artık bu sistem olmazsa olmaz hale gelmiştir. Bir sağlık sektörü için hijyen atlanılmaması gereken bir kural olduğundan; gergi tavan kumaşının da anti bakteriyel olması ve temizlenmesinin kolay olması, tozların üzerine yapışmaması kullanım oranının artmasında birincil nedenler arasındadır.

Diğer yandan artık ev dekorasyonunda gergi tavan sistemi sıkça tercih edilmeye başlanmıştır. Evde sık sık değiştirilen dekorasyonlar bilinen bir gerçektir ki, kadın hakimiyetinde olur. Kadın küçük dokunuşlarla eve yeni bir mekan yaratmak amacını güder. Bu minik renkliler eve otomatikman bir ışık getirir. İşte bu ışığın son zamanlardaki ismi gergi tavanlar olmuştur. Seçimler tamamen bireyin kendi hayal dünyasının ve zevkinin ürünü olduğundan değişkendir. Mesela bir evde en çok oturulan bölüm oturma odası olup bu bölüme uygulanması halinde aydınlık, son derece ferah, rahat ve insanı huzurlu hissettiren bir yer haline gelir. Bir evin salonu elbette ki, en çok özen gösterilen odasıdır. Salonun eşyaları olsun, dekorasyonu olsun, perdeleri olsun mutlaka diğer odalardan bir tık ötededir. Gergi tavan yatak odası uygulaması denildiğinde de bir an düşünülür ama sadece bir an; sonrası artık uygulama aşamasıdır. Ama bir kadına sorduğunuzda bazen de farklı cevaplar alınabilir. Mesela mutfağım ve banyom gibi. Banyo ve mutfak ta göze hoş gelmesi açısından duvar dekorlarını kaldıran ve mekanı son derece ferah gösteren dokunuşlardır. Gergi tavan ürünleri banyo ve mutfağın dikkat çekici hale gelmesinde etkilidir.

Çocuk Odalarında Gergi Tavan Uygulaması

Çocuk odaları kuşkusuz can varlıklar olan çocukların gizli dünyaları olduğundan her zaman dekorasyonunda dikkat edilen evin bölgelerindendir. Gerek kullanım açısından gerekse hijyenlik açısından her parça özenle seçilir ve uygulanılır. Diğer yandan da çocukların odalarında mutlu ve güzel bir alan içerisinde vakit geçirmeleri için ufak değişimler her zaman istenir. İşte bu değişimler günümüzde gergi tavan uygulamaları ile sağlanabilmektedir. Odalar hem kullanışlı hem düzenli hem de şık bir görüntüyle farklılık kazanır. Özellikle dar bir çocuk odası ise açık renklerde bir fon boya ile gergi tavan uygulaması alanı son derece ferahlatacaktır.

Mutfaklarda Gergi Tavan Uygulaması

Mutfaklar evin en önemli yerlerinden biridir ve kadının hakimiyeti altındadır. Dolayısıyla kadın gününün büyük bir kısmının geçtiği alana ayrı bir özen gösterir. Gergi tavan sayesinde mutfakta bir derinlik sağlanır. Mutfaktaki zemin ve duvar rengi doğrultusunda uygulanan gergi tavan ile mutfak dekorasyonunda ek bir parçaya gereksinim kalmaz. Mesela Amerikan mutfaklarında gergi tavan uygulaması sayesinde derinlik hissi yaşandığından geniş alanlar yaratılmasında etki sağlayacaktır.

Gergi Tavan Kullanım Alanları

Gergi tavan kullanım alanları nerdeyse evin her odasında kullanım için uygun bir seçim olacaktır. Diğer yandan ofislerde, avmlerde, fuarlarda, mağazalarda, sinemalarda, havuzlarda, bar ve cafelerde, restoranlarda sıkça kullanılmaktadır.

Gergi Tavan Avantajları

Gergi tavanlarda herhangi bir sarkma ya da sararma gibi problemler asla yaşanmaz, temizlenmesi sadece bir ıslak bez yardımıyla kimyasal bir ürün kullanmadan söz konusu olmalıdır. Kullanılan kumaş ya da led aydınlatmaların doğrultusunda fiyat durumu belirlenir. Su ve neme dayanıklıdır. Yüksek ışık geçirme oranına sahip olması sebebi ile mekanda gözü yormayan bir ışıklandırma sistemi doğar ve bu tüm mekana aynı ölçülerde dağılır. Gergi tavan pürüzsüz bir yüzey oluşmasında etkilidir. Tavanlarda oluşabilecek küf, çatlak ya da lekelere karşı da birebir önleyici bir sistemdir. Kesinlikle su geçirmemesi, toz emmemesi, sızıntılardan zarar görmemesi kazanılan avantajlardır. Bundan dolayı gergi tavan yatak odası için özel tasarımlardan yararlanılabilir.

Gergi tavan üretimi mekan dekorasyonunda dikkat çekici boyutlara ulaşmış, insanların zevkleri doğrultusunda şekillenmeye müsait sistemler olduğundan gerek kalitesi, gerek kullanımı, gerekse görselliği açısından özgün bir dekoratif sistemi olarak benimsenmiştir. Mesela fiber optik tavan sistemi, kendinden ışığı yönlendirme özelliği ile cam ya da plastikten oluşur.  Tavanlara çok farklı bir hava katar, ışık açısından d a son derece ekonomiktir. İstanbul gergi tavan tüm ilçelere gergi tavan uygulamasında sayısız seçenekleri ile geniş bir yelpaze sunarak artık son derece kolay ve modern havalar yaratılmasında hiçbir eksiklik yaşamamaktadır.

 

Tavan Modelleri - Belemir Yapı | Eğlence Merkezi Tavan ve Duvar Dekorasyonu

Eğlence Merkezi Tavan ve Duvar Dekorasyonu

Eskiden çocukları bir atari ile, bir top ile mutlu edebilirken, günümüzde telefonlar, bilgisayarlar, Play Stationlar bile yetersiz gelebiliyor. Mutlu olma seviyeleri çok yükselen çocukları da basit eğlence merkezleri tatmin etmiyor. Bu sebeple bir eğlence merkezinde çocuğu memnun edecek her oyun ve oyuncak bulunmalıdır. Tabi ki sadece oyun ve oyuncak yeterli olmayacaktır. Mekanın eğlence merkezi olduğunu hissettirecek güzel bir dekorasyon şarttır. Eğlence merkezi tavan ve duvar dekorasyonu için ise gergi tavan kullanımı en uygunu olacaktır.

Gergi tavan sistemleri tüm iç mekanlar için uygulanabildiği gibi, eğlence merkezi tavan ve duvar dekorasyonu için de en uygun olanıdır. Gergi tavan dekorasyonu ile eğlence merkezleri rengarenk ve ışıl ışıl olacaktır. Bununla birlikte dijital baskı gergi tavan modeli ile istenilen tüm resimler gergi tavanlara baskılanabilir. Bu şekilde bir eğlence merkezi çocukların çok ilgisini çekecek ve çocuk akınına uğrayacaktır.

DEĞİŞİK DESENLERDE VE RENKLERDE GERGİ TAVAN

Eğlence merkezi gergi tavan dekorasyonu yapılabildiği gibi, eğlence merkezi duvar gergi tavan montajı da yapılabilir. Hem duvara hem de tavana uygulanabilen gergi tavan sistemi sayesinde tüm mekanı bütün bir halde dekorasyon yapabilir ve içeri giren bir çocuğu bambaşka bir dünyaya sokabilirsiniz.

Gergi tavan modellerinden transparan gergi tavan da kullanılarak ve aynı zamanda, transparan gergi tavan ışık geçirdiği için, gergi tavana özel led ışıklar döşeyerek, renkli ışıkların her yere yansıdığı, duvarların ve tavanın parladığı bir mekan yaratabilirsiniz.

Bununla birlikte çocukların dikkatini çekecek resim ve desenleri gerekli yerlere ve gergi tavanın üstüne baskılayarak uzun süre bozulmayan bir çok resmi eğlence merkezine monte edebilirsiniz.

Eğlence merkezi tavan ve duvar dekorasyonu tamamlandıktan sonra mekana oyun ve oyuncakları da getirdiniz mi, çocuklar için çok çekici ve etkileyici bir mekan oluşturmuş olacaksınız.

eğlence merkezi tavan ve duvar dekorasyonu için aklınıza takılan bir soru olursa, Belemir Yapı olarak bizi ararsanız sorularınıza cevap bulmaktan memnuniyet duyarız. Bununla birlikte gergi tavan fiyatları ve led aydınlatma sistemi hakkında da bilgi sahibi olmak isterseniz bir telefon açmanız yeterli.