GERGİ TAVANLAR, Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Uygulama, Gergi Tavan Led Aydınlatma, Modern Gergi Tavanlar, Gergi Tavan Görselleri, İstanbul Gergi Tavan, gergi tavan ve aydınlatması,tavan germe, germe tavanlar, barisol tavanlar, modern tavanlar, 3d tavanlar

Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma

Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma

GERGİ TAVAN NEDİR?
gergi tavan nedir? Birçok problem için olası çözümünüz. No.1 avantajlı gergi tavan sistemleri, evinizin iç tasarımının öne çıkan ve heyecan verici bir unsuru olabilecek mükemmel bir tavandır. Germe tavanınızın asla çatlamayacağından ve küf veya toz toplamayacağından emin olabilirsiniz. Sıradan bir  tavan, eski bir ev veya işyeri tavanı veya düzenli alçıpan tavanın aksine, bir gergi tavan zamanla kırılmaz veya renk değiştirmez. Gerilmiş bir tavanın ne olduğu hakkında daha iyi bir fikir edinmek için, tek bir parçadan yapılmış güzel modern bir tavan elde edebilirsiniz. MY YOUTUBE

MY GOOGLE PLUS

3d Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma, Modern Gergi Tavanlar, 3d Gergi Tavan Modelleri, Klasik Gergi Tavanlar, Gergi Tavan Fiyatları

Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma, Modern Gergi Tavanlar, 3d Gergi Tavan Modelleri, Klasik Gergi Tavanlar, Gergi Tavan Fiyatları

Gergi Tavan

O zaman Dikkatli okuyun. Gelecekteki gergi tavanınız için çok çeşitli hoş renkler sunuyoruz, böylece en sevdiğiniz ya da iç mekanınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Baskılı gergi tavan türünü seçebilirsiniz: parlak, mat veya saten.

Bir gergi tavan kurulumu uzun sürmez veya diğer inşaat işleri gibi bir karmaşa yaratabileceği yaygın bir ürün değildir. İyi haber, bir gergi tavan kurulumu ile durum böyle değil! Tüm süreç sadece birkaç saat sürmektedir ve genellikle odada hiç toz olmaz ve odanın düzeni bozulmaz.

Tavandan tavana, patlamış bozulmuş tavanına ve düzenli alçıpan tavana kıyasla gergin bir tavanın sunduğu avantajları gözden geçirelim ve hatta mevcut tavan işini burada ve orada bir dokunuşla ferahlatalım.

düğün salonu gergi tavan, gergi tavan düğün salonu

GERGİ TAVANLAR, Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Uygulama, Gergi Tavan Led Aydınlatma, Modern Gergi Tavanlar, Gergi Tavan Görselleri, İstanbul Gergi Tavan, gergi tavan ve aydınlatması,tavan germe, germe tavanlar, barisol tavanlar, modern tavanlar, 3d tavanlar

Avantajları aslında açık.

– Sadece gergi tavan sistemleri, tıpkı bir cam gibi mükemmel bir tavan yüzeyi sağlar.
– Gerilmiş bir tavan zamanla değişmeyecek. Tavanı tekrar tekrar boyamak zorunda kalmayacaksın.
– Gergi tavanlar asla çatlamaz veya parçalanmaz.
– Gerilmiş tavan küf ve küflere karşı dayanıklıdır. Gergi tavan neme dayanıklıdır.
– Size iyi yansıtır: gergin tavanınız için ılık parlak bir yüzey seçerseniz, odanızın alanını görsel olarak büyütür. Ve yansımada yeni bir gergi tavana gururla  bakarsınız!
– Son olarak, gerilmeli tavan montajı, mevcut tavan yüzeyinin hazırlanmasını gerektirmez. Örneğin, bodrum katında düzenli bir alçıpan tavanınız yoksa ve tüm bu boruları ve kablolarla dolu ise  bundan kurtulmak istiyorsanız, devam edin ve bizlere haber verin profösyönel ekibimizi gönderelim hızlı bir şekilde istediğiniz gergi tavan modelinin kurulumunu yaptıralım.

Doğru seçimi yapın ve gergi tavan sistemleri yapan tavan modeli firmasını gidin hayallerinizi gerçekleştirin

3d Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma, Gergi Tavan Fiyatları, Gergi Tavan Eğitimi, Gergi Tavan Bayilik, Gergi Tavan Geometrik Şekiller

Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma, Gergi Tavan Fiyatları, Gergi Tavan Eğitimi, Gergi Tavan Bayilik, Gergi Tavan Geometrik Şekiller

Gergi Tavan Aydınlatma

Çağdaş gergi tavan sistemleri, çok çeşitli aydınlatma armatürleri ve düzenlemeleri ile uyumludur. Merkezdeki tek bir avize veya birkaç spot ışığı gibi en basit kurulum seçenekleri, DIY meraklıları tarafından bile yapılabilir.

Sınırlamalara gelince, hatırlanması gereken en önemli iki şey vardır: a) zarın aşırı ısınmasını önlemek için akkor ampulleri 50W üzerinde kullanmayın; ve b) gergi tavanın yansıtıcı yüzeyi ile birlikte yukarı doğru yönlendirilmiş güçlü bir ışık kaynağı kullanmak, çok hoş bir ışık noktasını ortaya çıkarır ve bu da her zaman hoş değildir.

Güçlü bir ışığa ihtiyacınız varsa, doğru bir difüzör ile örtmek iyi bir cevap olabilir. Akkor ampuller yerine LED spot lambaların kullanılması, tavan tavanları ile iyi çalışır ve enerji tasarrufu açısından harika bir fikirdir. Profesyonel streç tavan montajcılarını aramayı planlıyorsanız, aydınlatma ayar seçenekleriniz çok daha geniş olabilir ve şunları içerir:
• karmaşık avize, kolye veya spot düzenlemeleri;
• ortam ve vurgu aydınlatmasının kombinasyonu;
• LED bant;
• optik fiberler;
• ve diğerleri.

Fibeeer Optik Aydınlatma Video İçin Tıklayın

modern Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma, Gergi Tavan Fiyatları, Gergi Tavan Eğitimi, Gergi Tavan Bayilik, Gergi Tavan Geometrik Şekiller

modern Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma, Gergi Tavan Fiyatları, Gergi Tavan Eğitimi, Gergi Tavan Bayilik, Gergi Tavan Geometrik Şekiller

Gergi Tavan Kurulumu

Germe tavan sistemi konusunda gerçekten harika olan şey, genellikle kurulumdan önce yapısal tavan üzerinde (odanın “gerçek” tavanı) herhangi bir hazırlık çalışması yapılmasına gerek olmamasıdır.

Yapısal tavan az ya da çok seviyeli ve iyi fonksiyonel durumda ise, hemen devam edin ve gergi tavanı kurmaya başlayabilirsiniz. Bu kuralın istisnaları sade ve hatırlanması kolaydır.

Her şeyden önce, eğer odanın üstündeki çatı sık sık sızarsa – ya da bir apartman dairesinde, üst kattaki komşularınız, suyu çalıştırmaktan vazgeçmeye eğilimlidir – kurulumu başlatmadan önce çatıyı onarmanızı veya komşularınızla konuşmanızı öneririz.

Gergi tavan PVC membran su geçirmez olmasına rağmen, sık veya büyük sızıntılar sarkık ve diğer istenmeyen etkilere neden olabilir.

İkincisi, çatlama alçısı, gevşek teller ve benzerleri için yapısal tavanı incelemek mükemmel bir fikirdir. Bu tür bir şey olduğunu söyleyebilirseniz, kurulumdan önce yapısal tavanı daha iyi tamir edersiniz.

GERGİ TAVANLAR, Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Uygulama, Gergi Tavan Led Aydınlatma, Modern Gergi Tavanlar, Gergi Tavan Görselleri, İstanbul Gergi Tavan

GERGİ TAVANLAR, Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Uygulama, Gergi Tavan Led Aydınlatma, Modern Gergi Tavanlar, Gergi Tavan Görselleri, İstanbul Gergi Tavan

Modern Gergi Tavanlar

Modern bir streç tavan sisteminin ana elemanı olan PVC membran ince ve narindir. Bu yüzden bir gergi tavanı monte etmeden önce çevrenin dikkatli bir şekilde düşünülmesi için çağrıda bulunuyoruz.

Özellikle, gergi tavanın monte edileceği odayı nasıl kullanacağınızı kendinize sormalısınız. Örneğin, bir gergi tavan ve bir bilardo masası hoş bir şirket yapmaz çünkü havuz ipucu, kazara zarı poke edebilen sivri bir cisimdir. Dikkat edilmesi gereken diğer hususlar, kazayla yüzeye sıçramış olabilecek sert kimyasalları içerir. tavanı temizlemek ve aşırı sıcaklıklara ve neme maruz kalmak için kullanılır.

modern 3d gergi tavan ve aydınlatması,tavan germe, germe tavanlar, barisol tavanlar, modern tavanlar, 3d tavanlar

gergi tavan ve aydınlatması,tavan germe, germe tavanlar, barisol tavanlar, modern tavanlar, 3d tavanlar

Hasar yapıldıysa, büyük olasılıkla gergi tavanınızın tamamen değiştirilmesi gerekecektir. Bununla birlikte, bazı durumlarda onu onarmak mümkündür.

Küçük bir çatlak veya delinme yapıştırıcılarla yapıştırılabilir ve üzerine boya yapılabilir, ancak daha ciddi bir şeyi düzeltmek için, bizlere haber vermeniz gerekir gelecek olan servis ekibimiz müdahele eder ve gerekeniz yapar. 3D GERGİ TAVAN MODELLERİ

Bizleri Takip Etmeye Devam Edin Devamı Gelecek

Tavan Modelleri - Belemir Yapı | Okul Tavan Dekorasyonu

Okul Tavan Dekorasyonu

Devlet okullarının yetersiz kalması ve özel okul sektörünün gelişmesi, kafamızı kaldırdığımız her yerde özel okul görmemize neden oldu. Özellikle dershanelerin kapatılması ile dönüşen dershanelerin bir çoğu özel okul oldu. Durum böyle olunca da rekabet bir hayli arttı. Veliler okullara bakmaya geldiklerinde, okulun eğitiminin yanında dekorasyonu ve modern olması da onların dikkatini çekecektir. Bu yüzden okulunuz oldukça şık ve lüks görünümlü olmalıdır. Bir okulun güzelliği de dekorasyondan geçer. Güzel bir okul tavan dekorasyonu ve duvar dekorasyonu ile okulunuzu oldukça çekici bir hale getirmeniz mümkündür.

Özellikle dershanelerden dönüşüm geçiren okullar ve yeni yapılan ve daha zengin kesime hitap eden özel okulların lüks görünmesi öğrenci kazanmak adına çok önemlidir. Özellikle okul girişi  ve sınıfların dekorasyonu, velilerin dikkatlerinden kaçmayacaktır.

Okul tavan dekorasyonu için asma tavan modelleri ve gergi tavan modelleri kullanılabilir. Asma tavan farklı süslemeler ile çok güzel bir görünüme sahip olsa da, bir gergi tavan havası verememektedir. Özellikle sınıfların derslere uygun resimler ve şekillerle dekorasyon yapılması açısından gergi tavan sistemleri oldukça ön plana çıkmaktadır. Çünkü dijital baskı gergi tavan modeli ile sınıfı o derse uygun resimleri gergi tavana baskılayarak, çok güzel bir sınıf dekorasyonu yapılabilir.

SINIF İÇİN TAVAN DEKORASYONU

Gergi tavan sistemleri tavana uygulandığı gibi, duvarlara da uygulanabilir. Böylece mesela bir coğrafya sınıfı yapılmak isteniyorsa, bir uzay ve gezegenler resmi tüm sınıfın duvar ve tavanlarına dijital baskı gergi tavan modeli ile baskılanabilir ve öğrenci sınıfa girdiği zaman kendisini coğrafya dersine tam motive olmuş şekilde derse başlar. Bunun yanında 3D gergi tavan modeli ile coğrafi olarak önemli gezegen veya başka şekiller de tavanda 3 boyutlu şekilde tasarlanıp asılabilir.

Bir de yapılacak ayrıntılı bir sınıf tavan dekorasyonu ile gezegen ve yıldızların olduğu noktalar transparan gergi tavan ile dizayn edilip, özel aydınlatma sistemi ile gerçek yıldızlar gibi parlaması sağlanabilir.

Bunun gibi İngilizce sınıfı için her yerde baskılı bir şekilde İngilizceye uygun kelimeler veya başka şeyler yapılabilir. Aynı şekilde Matematik sınıfı için geometrik şekiller ve bazı formüller duvarlarda sabit bir şekilde baskılı gergi tavan modeli ile basılabilir.

Bunun yanında okul tavan dekorasyonu yapılacak okulun giriş kısmında da gergi tavan sistemleri çok havalı olacaktır. Böylece bir kişi okula geldiği zaman, daha girişinden okul hayran kalacak ve herkesten 1 puan önde başlayabileceksiniz.

Gergi tavan sistemleri, okul tavan dekorasyonu için uygulanabildiği gibi, ofis tavan dekorasyonu ve bar tavan dekorasyonu gibi mekanlar için de kullanılabilmektedir.

Tavan Modelleri - Belemir Yapı | Cafe ve Restoranlarda Tavan Dekorasyonu

Cafe ve Restoranlarda Tavan Dekorasyonu

Artık dünyada teknoloji çok gelişti. Bu teknolojik gelişmeden her alan faydalandı. Bu sebeple bina yapımı ve dekorasyonu da oldukça gelişti. Bir çok bina dekorasyon yöntemleri mekanlarda da uygulanmaya başlandı. Bir mekanın ise en önemli dekorasyon alanı tavanıdır. Cafe ve restoranlarda tavan dekorasyonu için de bir çok sistem bulunmaktadır.

İnsanlar artık mekan seçerken, mekanın dizaynını ilk başta dikkate alarak mekanı tercih ediyor. Özellikle cafe ve rastoranlarda dekorasyon orayı tercih etmek için ilk sırada geliyor. Çünkü herkes rahat hissedebileceği ve modern mekanlara gitmek istiyor.

Cafe ve restoranlarda tavan dekorasyonu yapmak için bir çok yöntem bulunmakla birlikte, en çok tercih edilen sistem gergi tavan ve asma tavan olmaktadır. Klasik ofis görünümlü bir cafe ve restoran dekorasyon tercih etmiyorsanız, o zaman bir çok gergi tavan ve asma tavan modelleri mekana uygulanarak, insanların gelmekten keyif aldığı bir mekan oluşturabilirsiniz.

Asma tavan dekorasyonu yaparken, cafe veya restoranın tavanına güzel şekiller verip, spot ve led lambalarla bu dekorasyonu tamamlayabilir, duvarları da özel Roma mimarisi süsleri ile süslediniz mi çok havalı ve şık bir mekan elde edebilirsiniz.

GERGİ TAVAN MODELLERİ

Ama tabiki bu söylediklerimizi yapmak biraz uzun sürebilir ve yapılan dekorasyon çok uzun ömürlü olmayabilir. Bu sebeple sizlere cafe ve restoranlarda tavan dekorasyonu için gergi tavan sistemlerini öneriyoruz. Özellikle 3D gergi tavan yada transparan gergi tavan dekorasyonu ile çok çık bir mekana sahip olabilirsiniz. 3D gergi tavan modelleri ile cafe ve restoranlarda bambaşka şekiller oluşturabilirsiniz. Bunun yanında transparan gergi tavan sistemleri ve içlerine döşenecek aydınlatma sistemi ile  bambaşka bir cafe yada restoran dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Gergi tavan sistemleri cafe ve restoranların dışında, hastane tavan dekorasyonu, lokanta tavan dekorasyonu, pastane tavan dekorasyonu, okul tavan dekorasyonu, ofis tavan dekorasyonu, bar tavan dekorasyonu, diş kliniği tavan dekorasyonu için de kullanılabilir.

Gergi tavan sistemleri cafe ve restoranlarda tavan dekorasyonu dışında, duvar dekorasyonu yada mekanda bulunan kötü görüntülü bina direkleri için de kullanılabilir.

transparan-gergi-tavan-modelleri-1 (130)

Salon Tavan Dekorasyonu

Bir çok aile hala ülkemizde misafir odası mantığında bir odaya sahiptir. Bu oda sadece misafirler gelince ve özel zamanlarda kullanılır. Bu odayı daha güzel bir dekorasyonla süslerler. Ama son dönemde misafir odası mantığı ortadan kalkmaya başladı. Herkes sadece bir salonu düzenleyerek, hem misafirlerini ağırlamak, hem de kendisi vakit geçirmek için kullanıyorlar. Evin en çok kullanılan odası olan salon ise hem kendi rahatlığımız ve ferahlamamız için, hem de misafirlerimizi güzel bir yerde ağırlamak için, özel bir dekorasyonu hak etmektedir. Salon dekorasyonunda da en önemli kısım salon tavan dekorasyonu olmaktadır.

SALON DEKORASYONU

Salon tavan dekorasyonu bir çok farklı sistemle yaptırılabilir. Kartonpiyer bunların en basitidir. Salonumuza daha lüks bir dekorasyon yapacak gücümüz yoksa, oldukça maliyetsiz bir malzeme olan kartonpiyer alarak döşetebiliriz.

ASMA TAVAN

Eğer daha güzel bir oda hayal ediyorsak, o zaman asma tavan sistemleri tam size göre. Çünkü bir çok asma tavan modelleri ile odamızı oldukça şık ve modern hale getirebiliriz. Asma tavan sistemlerinde havuz uygulaması yaparak hem odaya ayrı bir dekorasyon havası katmış hem de güzel bir aydınlatma sistemi döşeterek, oturmaktan keyif aldığınız bir salon tasarlatabilirsiniz.

Asma tavan sistemleri dışında, evinizi adeta saraya dönüştürecek gergi tavan sistemlerini de evinize uygulayabilirsiniz. Gergi tavan modelleri asma tavanın tüm modellerini kapsmakla birlikte ek olarak bir çok imkan sunmaktadır.

GERGİ TAVAN

Öncelikle gergi tavan boyanmaz. Eğer renkli bir tavan isterseniz gergi tavanın her rengi bulunmaktadır. Bununla birlikte gergi tavan kolay deforme olmaz. Isıya, ışığa, suya ve ağırlığa karşı da dayanıklıdır. Gergi tavan modellerinden dijital baskı gergi tavan uygulaması ile evinizin tavanı yada duvarınızda resim baskılı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Ama sade bir gergi tavan ile birlikte tavanınızın ışıl ışıl parlamasını istiyorsanız, transparan gergi tavan modeli uygulanarak ve iç kısmına da fiberoptik aydınlatma yada led aydınlatma koymanız durumunda, tavanınız loş bir aydınlık kazanacaktır.

Tüm bunların yanında hem parlayan tavan, hem resimli tavan, hem de kenarları havuz sistemi uygulamalı bir salon tavan dekorasyonuna da sahip olabilirsiniz.

Gergi tavan salon dekorasyonu yaptırmak isterseniz Belemir Yapı sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyar.

Tavan Modelleri - Belemir Yapı | Ev Tavan Dekorasyonu

Ev Tavan Dekorasyonu

Artık evler tamamen modernleşti. Yeni yapılan binalarda asma tavan modelleri, kartonpiyer, gergi tavan gibi bir çok sistem kullanılmaya başlandı. Bu sistemler kişilerin bütçesine göre farklı fiyatlarda oldukları için, herkes elindeki imkanlara göre bir ev tavan dekorasyonu ve duvar dekorasyonu yaptırıyor. Evimizin duvarına çok fazla müdahale edemesek de evimizin tavanı, evin havasını en çok değiştiren kısımdır. Bu sebeple tavan dekorasyon sistemleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Eğer bütçeniz çok kısıtlı ise tavan dekorasyonlarda en yaygın kullanılan sistem kartonpiyerlerdir. Kartonpiyerler oldukça ucuz olup, çok cüzi bir fiyata tüm evinizi tamamen yaptırabilirsiniz. Kartonpiyerleri yaptıktan sonra evinizi güzel bir renge boyadınız mı, hoş bir görüntü oluşacaktır.

ASMA TAVAN MODELLERİ

Eğer daha lüks görünümlü bir ev istiyorsanız asma tavan modelleri tam size göre. Genellikle evlerde salon tavan dekorasyonu asma tavan ile yapılıp, kalan yerlere de kartonpiyer dekorasyonu yapılabiliyor. Salon dekorasyonunda asma tavan, odayı ayrıcalıklı hale getirmektedir. Asma tavan modelleri arasından dilediğinizi seçebilir ve alçıpan kullanılarak yapılan bir çok şekli tavanınıza uygulayabilirsiniz.

Salon tavan dekorasyonu için klasik bir görünüm istiyorsanız kenarlara düz bir havuz tavan sistemi uygulayabilirsiniz. Ama farklı bir dekorasyon istiyorsanız, orta avize kısmına ek bir havuz sistemi ve kıyılara da oval yada başka şekillerde bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz dekorasyona bir de led aydınlatma ve spot ışıkları ile aydınlatma yaptığınız taktirde, salon oldukça şık ve modern görünecektir.

GERGİ TAVAN SİSTEMLERİ

Eğer daha iyi bir dekorasyon istiyorsanız o zaman gergi tavan sistemleri tam size göre. Gergi tavan sistemlerinde asma tavanda yapabileceğiniz her dekorasyonu yapabilmekle beraber, onların üstüne ek olarak ev tavan dekorasyonu yaptırmanız da mümkün. Gergi tavan sistemlerinde transparan gergi tavan kullanarak, tavanınızdaki gergi tavanların iç kısımlarına da ışık koyarak, sürekli ışıldayan bir tavana sahip olabilirsiniz. Dilerseniz bu aydınlatmayı hafif yapıp dekorasyon amaçlı uygulayabilir. Dilerseniz de kuvvetli bir aydınlatma sağlayıp, odayı aydınlatma amaçlı da kullanabilirsiniz.

Bunların dışında dijital baskı gergi tavan ve lake gergi tavan sistemleri de kullanılarak, kıyılarda havuz sistemi ve orta kısımda ise bulut ve gökyüzü resimleri yada bir çiçek resmi gibi bir çok resmi gergi tavana baskılatıp evinizde dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz.

Böylelikle evinizi çok sevecek ve evde durmaktan keyif alacaksınız.