Eskişehir Gergi Tavan

Geçmişe dair izler taşıyan Eskişehir Türkiye’nin en yaşanılır illeri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Geçmişin izlerini korurken teknolojiye ayak uydurmuş ve hızlı bir şekilde gelişim göstermiştir. Güler yüzlü insanları ve doğal güzellikleri ile dikkat çekici olan Eskişehir yaşanılabilir bir ildir. Eskişehir ilk çağlardan beri birçok kültüre ev sahipliği yapmış ve geçmişe dair birçok izi taşımaktadır. Friglilere ait bir tarihi eser olan Yazılıkaya incelenmeye ve görünmeye değer bir eserdir. Birçok tarihi savaşa ve olaylara tanıklık etmiş bu şehir gördükleri ve yaşadıklarından dolayı birçok tarihi esere sahiptir. Porsuk çayı üzerinde kurulan çay bahçeleri ve gondol turları insanların dikkatini çeken eğlence yeri halini almıştır. Sanata değer veren Eskişehir’de birçok tiyatro ve sinema merkezi görmek mümkündür.

Aynı şekilde konferans salonları ve kültür merkezleri ile Eskişehir renk bulmaktadır. Eğitime önem veren Eskişehir’de iki adet üniversite bulunmaktadır. Eskişehir’in en eski bölgesi olan Odunpazarı bölgesi geçmişe dair bir geziye sizi çağırmaktadır. Kurşunlu Cami ve Külliyesi ise görülmeye değer bir tarihi eser olup yapıldığı dönemin mimari özelliklerini inceleme imkânınız olur. Atlıhan El Sanatları Çarşısı ise hem tarih kokan hem de sanatı ayağınıza taşıyan bir mekândır. Cennetin bir köşesi olarak anılabilecek olan Eskişehir’de hizmet veren gergi tavan firmamız dokunduğu her ortama canlılık ve renk tanımaktadır. Tavanlarınıza yeni bir yüz kazandırmaya yardımcı olan Eskişehir Gergi Tavan firmamız size ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sunmaktadır.

Geçmişte Gergi Tavan

Günün büyük bir bölümünü geçirdiğiniz ev, okul, ofis gibi ortamlarda tavanların görünümü önemli bir detay olmaktadır. Tavanlar her yıl boyanır ve nemden, küften arındırılmış olur. Bulunan ortamda uyumu yakalamak için renk uyumuna dikkat edilir. Gergi tavan günümüzde çok kullanılan ve insan hayatına renk katan bir teknolojik üründür. Teknolojinin gelişimi ile gergi tavan asırlar boyunca değişime uğramış ve günümüzde ki halini almıştır. Roma döneminde ipek kumaşlar ahşap çerçevelere gerilerek kullanılan ortama farklı bir görsellik katılıyordu. Bu işlem genel olarak varlıklı kişilerin evlerinde uygulanmakta idi. Ancak zaman içinde gerilen ipek kumaşlar gevşeyerek ilk gün ki görüntüsünü koruyamamaktaydı. Aynı şekilde kullanılan ipek kumaşlar zaman içinde ilk gün ki canlılığını koruyamamakta ve kirlenmekte idi. Günümüzde ise bakım ve boya gerektirmeyen ısıtılarak alüminyum gergi tavan profillere gerilerek tavana montajı sağlanan özel gergi kumaşlar ile evlerde ki görsellik korunmaktadır.

Gergi Tavan Sektörünün Gelişimi

İnsanlar evlerinin her köşesinin göze hitap etmesini ve uyum içerisinde olmasını ister. Gergi tavan Antik Roma Dönemine kadar dayanmaktadır. Gergi tavan teknolojisi zaman içinde farklılıklara uğramış ve bugün ki görünüme kavuşmuştur. Geri tavan modelleri farklılık göstermekte ve her ortamda kullanılabilmekteydi. Ancak yıllar öncesine bakılacak olursa gergi tavan hizmetinde tercihe den kişilerin sayısı kısıtlıydı denilebilir. Bunun sebebi ise gergi tavan hizmetinin malzemelerinin pahalı olması, her ilde firmasının bulunmaması ve kargo ücretinin pahalı olmasıydı. Kişilerin gergi tavan kullanımı tercih etmesi, ev ortamına farklı bir yüz kazandırmak istemesi sonucu gergi tavan sektörü gelişmiş ve hızlı bir şekilde büyümüştür. Günümüzde her ilde gergi tavan hizmeti veren bir firma bulmak mümkündür. Gergi tavan sektörünün ve teknolojinin gelişmesi sonucu gergi tavan malzeme maliyetleri düşmüş ve satın alına bilirlik artmıştır.

Gergi Tavan Nedir?

Gergi tavan teknolojinin gelişimi ile ev, ofis, konferans salonu gibi birçok ortamda kullanılmaktadır. Gergi tavan özel üretim gergi tavan kumaşın üzerine istenilen resmin basılarak daha sonrasında gergi tavan alüminyum profillere ısıtılarak gerilmesi işlemidir. Gergi tavan farklı modellerde üretilmekte ve kullanılan ortamda farklı görünümlere yardımcı olmaktadır. Gergi tavan modelleri içerisinde en çok tercih edileni Lake doku gergi tavan modelidir. Gergi tavanlar dar alanlarda kullanıldığında genişlik hissi verirken, loş ortamların aydınlatılmasına da yardımcı olmaktadır. Günümüzde gergi tavan kumaşına dijital baskı ile istenilen fotoğraf bastırılarak anılar ölümsüzleştirilebilmektedir.

Gergi Tavan Firmamız Ve Farkımız

Eskişehir gergi tavan firmamız alanında uzman, deneyimli elemanlar ile kaliteli ve hızlı hizmeti size sunmaktadır. Bizimle iletişim kurarak gergi tavan modellerini içeren katalogları inceleme fırsatına sahip olabilirsiniz. Firma elemanlarımız gergi tavan hizmeti almayı düşündüğünüz otel, ofis, hamam, oturma odası gibi alanı inceleyerek size en uygun gergi tavan modelini seçme konusunda yardımcı olmaktadır. İstediğiniz hizmeti firma elemanlarımız özenle talep ettiğiniz gergi tavan modelini imal eder ve adresinize gelerek montajını sağlar. Firmamız gergi tavan imalatı içim birinci sınıf malzemeler kullanmaktadır. Firmamız satın alınabilir hizmet sunmaktadır. Böylelikle herkes gergi tavan hizmetimizden faydalanabilmektedir.

Eskişehir Gergi Tavan

Gergi Tavan Nerelerde Kullanılır?

Gergi tavan farklı modellerde ve özelliklerde üretilmektedir. Günümüzde gergi tavan her ortamda kullanılabilmektedir. Konferans salonu, düğün salonu, Kültür merkezi, sauna, hamam, mağaza, villa, köşk, yüzme havuzu, oturma odası ve salon, otel resepsiyonları, hastane ve okul dekorasyonları gibi her ortamda kullanılabilmektedir.

Gergi Tavan Özellikleri

Gergi tavan modelleri kendine göre bazı özellikler taşıyor. Bu özellikler:

  • Gergi tavan esnek bir yapıya sahiptir.
  • Zaman içinde çatlama ve ayrılma gibi deformasyonlara sebep olmaz.
  • Yüksek ağırlıklara karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir.
  • Zaman içinde renklerinde solma görülmez.
  • Boya ve bakıma ihtiyaç duyulmaz.
  • Su ve nemden etkilenmez. Bu sebeple sauna gibi ortamlarda kullanılabilir.
  • Ateşten etkilenmez.

Bu özelliklerin dışında ihtiyaç duyulur ise nemli bir bez aracılığı ile kolaylıkla temizlenebilir. X ışınlarından etkilenmez. Üzerine ankastre aydınlatma armatürleri konularak aydınlatma amaçlı kullanılabilir.

Gergi Tavan Modelleri

Farklı özellik ve modellerde üretilen gergi tavan evlere renk ve canlılık katmaktadır. Dar mekânların daha ferah görünmesine yardımcı olmaktadır. Işıklı doku gergi tavan modeli, dijital baskı gergi tavan modeli, lake doku gergi tavan modeli, fiberoptik gergi tavan modeli, 3D form gergi tavan modeli adı altında farklı modeller de gergi tavanlar bulunmaktadır.

Daha Derin Mekânlar İçin Lake Doku Gergi Tavan

Lake doku gergi tavan pürüzsüz bir dokuya sahip olup kullanıldığı ortama daha derin ve ferah görünümü vermektedir. Lake doku gergi tavan genel olarak dar ve boğucu bir yapıya sahip olan hamam, sauna ve kapalı yüzme havuzu gibi ortamlarda kullanılır. Özellikle boğucu bir yapıya sahip olan hamam gibi ortamların daha geniş bir yapıya sahip olmasına yardımcı olur. Şık bir görünüm verirken kullanıldığı alanın daha derin ve geniş görünmesine yardımcı olur.

Daha Az Enerji Harcama Ve Daha Çok Işık Transparan Gergi Tavan

Transparana gergi tavan kullanılan ortamda ısı ve ışık tasarrufu sağlar. Desensiz bir gergi tavan kumaşından imal edilmiş olan Transparan gergi tavan göz yormaz ve kullanılan ortamın daha iyi aydınlatılmasına yardımcı olur. Transparan gergi tavan modeli eşit bir şekilde ısı ve ışığın yayılmasını sağlar. Özellikle mağaza, şarküteri, otel lobisi ve resepsiyonu, sinema salonlarında kullanılan bu gergi tavan modeli şık ve zarifliği size sunmaktadır. Gergi tavan modelleri günümüzde her ortamda kullanılmakta ve kullanılan her ortama farklı bir renk ve yüz kazandırmaktadır. Sizde evinizin yıpranmış tavanına yeni bir yüz kazandırmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

GERGİ TAVANLAR, Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Uygulama, Gergi Tavan Led Aydınlatma, Modern Gergi Tavanlar, Gergi Tavan Görselleri, İstanbul Gergi Tavan, gergi tavan ve aydınlatması,tavan germe, germe tavanlar, barisol tavanlar, modern tavanlar, 3d tavanlar

Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma

Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma

GERGİ TAVAN NEDİR?
gergi tavan nedir? Birçok problem için olası çözümünüz. No.1 avantajlı gergi tavan sistemleri, evinizin iç tasarımının öne çıkan ve heyecan verici bir unsuru olabilecek mükemmel bir tavandır. Germe tavanınızın asla çatlamayacağından ve küf veya toz toplamayacağından emin olabilirsiniz. Sıradan bir  tavan, eski bir ev veya işyeri tavanı veya düzenli alçıpan tavanın aksine, bir gergi tavan zamanla kırılmaz veya renk değiştirmez. Gerilmiş bir tavanın ne olduğu hakkında daha iyi bir fikir edinmek için, tek bir parçadan yapılmış güzel modern bir tavan elde edebilirsiniz. MY YOUTUBE

MY GOOGLE PLUS

3d Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma, Modern Gergi Tavanlar, 3d Gergi Tavan Modelleri, Klasik Gergi Tavanlar, Gergi Tavan Fiyatları

Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma, Modern Gergi Tavanlar, 3d Gergi Tavan Modelleri, Klasik Gergi Tavanlar, Gergi Tavan Fiyatları

Gergi Tavan

O zaman Dikkatli okuyun. Gelecekteki gergi tavanınız için çok çeşitli hoş renkler sunuyoruz, böylece en sevdiğiniz ya da iç mekanınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Baskılı gergi tavan türünü seçebilirsiniz: parlak, mat veya saten.

Bir gergi tavan kurulumu uzun sürmez veya diğer inşaat işleri gibi bir karmaşa yaratabileceği yaygın bir ürün değildir. İyi haber, bir gergi tavan kurulumu ile durum böyle değil! Tüm süreç sadece birkaç saat sürmektedir ve genellikle odada hiç toz olmaz ve odanın düzeni bozulmaz.

Tavandan tavana, patlamış bozulmuş tavanına ve düzenli alçıpan tavana kıyasla gergin bir tavanın sunduğu avantajları gözden geçirelim ve hatta mevcut tavan işini burada ve orada bir dokunuşla ferahlatalım.

düğün salonu gergi tavan, gergi tavan düğün salonu

GERGİ TAVANLAR, Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Uygulama, Gergi Tavan Led Aydınlatma, Modern Gergi Tavanlar, Gergi Tavan Görselleri, İstanbul Gergi Tavan, gergi tavan ve aydınlatması,tavan germe, germe tavanlar, barisol tavanlar, modern tavanlar, 3d tavanlar

Avantajları aslında açık.

– Sadece gergi tavan sistemleri, tıpkı bir cam gibi mükemmel bir tavan yüzeyi sağlar.
– Gerilmiş bir tavan zamanla değişmeyecek. Tavanı tekrar tekrar boyamak zorunda kalmayacaksın.
– Gergi tavanlar asla çatlamaz veya parçalanmaz.
– Gerilmiş tavan küf ve küflere karşı dayanıklıdır. Gergi tavan neme dayanıklıdır.
– Size iyi yansıtır: gergin tavanınız için ılık parlak bir yüzey seçerseniz, odanızın alanını görsel olarak büyütür. Ve yansımada yeni bir gergi tavana gururla  bakarsınız!
– Son olarak, gerilmeli tavan montajı, mevcut tavan yüzeyinin hazırlanmasını gerektirmez. Örneğin, bodrum katında düzenli bir alçıpan tavanınız yoksa ve tüm bu boruları ve kablolarla dolu ise  bundan kurtulmak istiyorsanız, devam edin ve bizlere haber verin profösyönel ekibimizi gönderelim hızlı bir şekilde istediğiniz gergi tavan modelinin kurulumunu yaptıralım.

Doğru seçimi yapın ve gergi tavan sistemleri yapan tavan modeli firmasını gidin hayallerinizi gerçekleştirin

3d Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma, Gergi Tavan Fiyatları, Gergi Tavan Eğitimi, Gergi Tavan Bayilik, Gergi Tavan Geometrik Şekiller

Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma, Gergi Tavan Fiyatları, Gergi Tavan Eğitimi, Gergi Tavan Bayilik, Gergi Tavan Geometrik Şekiller

Gergi Tavan Aydınlatma

Çağdaş gergi tavan sistemleri, çok çeşitli aydınlatma armatürleri ve düzenlemeleri ile uyumludur. Merkezdeki tek bir avize veya birkaç spot ışığı gibi en basit kurulum seçenekleri, DIY meraklıları tarafından bile yapılabilir.

Sınırlamalara gelince, hatırlanması gereken en önemli iki şey vardır: a) zarın aşırı ısınmasını önlemek için akkor ampulleri 50W üzerinde kullanmayın; ve b) gergi tavanın yansıtıcı yüzeyi ile birlikte yukarı doğru yönlendirilmiş güçlü bir ışık kaynağı kullanmak, çok hoş bir ışık noktasını ortaya çıkarır ve bu da her zaman hoş değildir.

Güçlü bir ışığa ihtiyacınız varsa, doğru bir difüzör ile örtmek iyi bir cevap olabilir. Akkor ampuller yerine LED spot lambaların kullanılması, tavan tavanları ile iyi çalışır ve enerji tasarrufu açısından harika bir fikirdir. Profesyonel streç tavan montajcılarını aramayı planlıyorsanız, aydınlatma ayar seçenekleriniz çok daha geniş olabilir ve şunları içerir:
• karmaşık avize, kolye veya spot düzenlemeleri;
• ortam ve vurgu aydınlatmasının kombinasyonu;
• LED bant;
• optik fiberler;
• ve diğerleri.

Fibeeer Optik Aydınlatma Video İçin Tıklayın

modern Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma, Gergi Tavan Fiyatları, Gergi Tavan Eğitimi, Gergi Tavan Bayilik, Gergi Tavan Geometrik Şekiller

modern Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Aydınlatma, Gergi Tavan Fiyatları, Gergi Tavan Eğitimi, Gergi Tavan Bayilik, Gergi Tavan Geometrik Şekiller

Gergi Tavan Kurulumu

Germe tavan sistemi konusunda gerçekten harika olan şey, genellikle kurulumdan önce yapısal tavan üzerinde (odanın “gerçek” tavanı) herhangi bir hazırlık çalışması yapılmasına gerek olmamasıdır.

Yapısal tavan az ya da çok seviyeli ve iyi fonksiyonel durumda ise, hemen devam edin ve gergi tavanı kurmaya başlayabilirsiniz. Bu kuralın istisnaları sade ve hatırlanması kolaydır.

Her şeyden önce, eğer odanın üstündeki çatı sık sık sızarsa – ya da bir apartman dairesinde, üst kattaki komşularınız, suyu çalıştırmaktan vazgeçmeye eğilimlidir – kurulumu başlatmadan önce çatıyı onarmanızı veya komşularınızla konuşmanızı öneririz.

Gergi tavan PVC membran su geçirmez olmasına rağmen, sık veya büyük sızıntılar sarkık ve diğer istenmeyen etkilere neden olabilir.

İkincisi, çatlama alçısı, gevşek teller ve benzerleri için yapısal tavanı incelemek mükemmel bir fikirdir. Bu tür bir şey olduğunu söyleyebilirseniz, kurulumdan önce yapısal tavanı daha iyi tamir edersiniz.

GERGİ TAVANLAR, Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Uygulama, Gergi Tavan Led Aydınlatma, Modern Gergi Tavanlar, Gergi Tavan Görselleri, İstanbul Gergi Tavan

GERGİ TAVANLAR, Gergi Tavan, Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Uygulama, Gergi Tavan Led Aydınlatma, Modern Gergi Tavanlar, Gergi Tavan Görselleri, İstanbul Gergi Tavan

Modern Gergi Tavanlar

Modern bir streç tavan sisteminin ana elemanı olan PVC membran ince ve narindir. Bu yüzden bir gergi tavanı monte etmeden önce çevrenin dikkatli bir şekilde düşünülmesi için çağrıda bulunuyoruz.

Özellikle, gergi tavanın monte edileceği odayı nasıl kullanacağınızı kendinize sormalısınız. Örneğin, bir gergi tavan ve bir bilardo masası hoş bir şirket yapmaz çünkü havuz ipucu, kazara zarı poke edebilen sivri bir cisimdir. Dikkat edilmesi gereken diğer hususlar, kazayla yüzeye sıçramış olabilecek sert kimyasalları içerir. tavanı temizlemek ve aşırı sıcaklıklara ve neme maruz kalmak için kullanılır.

modern 3d gergi tavan ve aydınlatması,tavan germe, germe tavanlar, barisol tavanlar, modern tavanlar, 3d tavanlar

gergi tavan ve aydınlatması,tavan germe, germe tavanlar, barisol tavanlar, modern tavanlar, 3d tavanlar

Hasar yapıldıysa, büyük olasılıkla gergi tavanınızın tamamen değiştirilmesi gerekecektir. Bununla birlikte, bazı durumlarda onu onarmak mümkündür.

Küçük bir çatlak veya delinme yapıştırıcılarla yapıştırılabilir ve üzerine boya yapılabilir, ancak daha ciddi bir şeyi düzeltmek için, bizlere haber vermeniz gerekir gelecek olan servis ekibimiz müdahele eder ve gerekeniz yapar. 3D GERGİ TAVAN MODELLERİ

Bizleri Takip Etmeye Devam Edin Devamı Gelecek

Gergi_Tavan_Modelleri_Resimleri_Fiyatları

Gergi_Tavan_Modelleri_Resimleri_Fiyatları

Gergi Tavan Modellerini 2006 yılında kendini geliştirerek  yaşam alanlarınızda yerini almaya başlamıştır. Son zamanlarda etrafta ismi oldukça çok duyulan gergi tavan modelleri, resimleri, fiyatları hem kolay temizlenebilmesi, hem ses ve ısı izolasyonunu sağlaması, yangın geciktirici gibi özelliklerinin yanı sıra özellikle desenli gergi tavan modelleri ile de görsel evlerinize güzellik katan bir dekorasyon ürünüdür.

Gergi Tavan Modelleri pvc kumaşa benzer özel bir malzemenin üzerine dilediğiniz resim baskısı yapıldıktan sonra, ısıtıcı makina ile ısıtılarak, arzu eden alana gerilerek uygulanan bir üründür.

Duvarlarınızda Dilerseniz tüm tavanınızda, dilerseniz de sadece asma tavanınızda gergi tavan kullanarak, evinize herkesi hayran bırakacak,  görsellik katabilirsiniz.

Biz sizler için bir birinden güzel gergi tavan modellerini bir araya getirdik. Siz kendi zevkinize uygun, dilediğiniz resmi gergi tavanınızda kullanabilirsiniz. Gergi tavan modellerini incelemek için Linke Tıklayın

resim galerisini ziyaret edebilirsiniz.

Gergi Tavan Sistemlerinde yaşanan gelişmeler  firmamız tarafından hızlı bir şekilde uygulamaktadır. gergi tavan modelleri firması olarak sektörün lider bir kuruluşuyuz.

Gergi Tavan Modelleri Binlerce model ve örnek isterseniz sitemizde bulunan foto galeriden seçebilirsiniz. özel bir görsel isterseniz grafikerlerimiz sizlerin isteği doğrultusunda hazırlamakta ve sizlere sunmaktadır.Lake Gergi Tavan Modeli en uygun malzeme fiyatıdır. transparan ve uv baskılı gergi tavan modelleri aydınlatması ile fiyatı yüksek ürünlerimizdir. montaj fiyatları ve gergi tavan modelleri için hemen arayıp fiyat alabilirsiniz iletişim için tıklayın

 

Gergi Tavan Aydınlatması

Gergi Tavan İmalat Üsküdar Bulgurluda Bulunan İmalat Alanımızı Ve Gergi Tavan Modelleri Ofisimizi Ziyaret Edebilirsiniz.

Gergi Tavan Modellerinde Kesinlikle Şeritled Kullanmayınız

Gergi Tavan Aydınlatmasında Samsung Modül led Kullanmaktayız.

5 yıl garantili modül letlerin kalitesi kadar işçiliğide önemlidir. bizler yenilikleri takip ederek aydınlatma konusunda samsung dan aldıgımız eğitim ve teknik bilgilerle siz değerli müşterilerimize en güzel hizmeti vermenin onurunu yaşıyoruz.

Gergi tavan aydınlatması yapılırken öneli olan derinliktir. gergi tavan ile tavan arasındaki kalan boşluk ledlerin döşenmesini bu derinlik belirler örneğin: derinlik 20 cm ise pratik hesap olarak söylüyorum ilk let 7,5 cm döşenir sonrakilerin arası 15 cm olması gerekir enson döşediğiniz let 15 cm  geçiyor ise 1 sıra daha ekleyiniz. kulandıgız lete görede enerji kaynağı ayarlanız gerekiyor daha fazla bilği için bizleri arayın Devamı Gelecek Bizleri Takip Etmeye Devam Edin

Gergi Tavan Modelleri, Resimleri, Fiyatları

Gergi Tavan Modelleri, Gergi Tavan Resimleri, Gergi Tavan Fiyatları