Han Gergi Tavan

Han, 1963 yılında Afyon ‘un Emirdağ İlçesinden ayrılarak Eskişehir’ e bağlanmıştır. Zamanla köy ve mahalle sayısı artmış ve gelişme göstermiş bir ilçe haline gelmiştir. İlçemizin en önemli geçim kaynakları tarım ve hayvancılıktır. Turizm açısından da oldukça geniş eserlere sahip olan ilçemiz nüfus olarak devamlı bir artış göstermektedir. Bu sebeple gergi tavan konusunda çalışan firma sayısı da gün geçtikçe artmaktadır. Fakat Han gergi tavan modelleri denildiğinde ilk akla gelen firmamız olmaktadır.

 Gergi Tavan Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Gergi tavanlar okul, ev, hastane, otel ve kişisel yaşam alanlarında estetik görünüm sağlamak için tercih edilen ürünlerdir. Modellerde kullanılan değişik desenler ve renk efektleri ile ortamın havasında farklılık yapmak mümkündür. Aynı zamanda sadece görsel anlamda değil pek çok konuda faydası vardır. Gergi tavanlar bulundukları ortamda ısı yalıtımı sağlar ve ışık kirliliğinin önüne geçer. Teknolojik gelişmelerin artması ile gergi tavan çeşit ve modelleri devamlı olarak artmaktadır. Bu gelişmelerden dolayı ürün kalitesi ve fiyat farklılıkları ortaya çıkmaktadır. Fakat maliyeti fazla ürünler olduğu için kaliteli malzeme kullanılmalı ve uzman eller tarafından monte edilmesi gerekiyor. Oldukça hassas yapıda olduğundan monteleme aşamasında çok dikkat edilmeli. Gergi tavanlar çoğunlukla firmalar tarafından hazır bulundurulup müşterinin beğenisine sunulur fakat dilerseniz kişisel ürünler de tasarlatıp satın alabilirsiniz. Sizler de firmamız ile görüşüp dilediğiniz modeli evinizde, iş yerlerinizde veya istediğiniz özel bir mekânda kullanıp o mekânın havasını değiştirebilirsiniz.

 Gergi Tavan Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Gergi tavan modelleri ile sadece bulunduğunuz ortamı güzelleştirmek ile kalmazsınız. Onun yanında pek çok faydası vardır. Gergi tavanın faydaları:

  • Gergi tavanlar uzun yıllar boyunca temizlik gerektirmeyen ürünlerdir.
  • Bulundukları ortamın nem ve rutubetinden etkilenmezler.
  • Gergi tavanlar tadilat yapılması gereken tavanlarda uygulandığında az bir maliyet ile onarılmasını sağlar.
  • Monte edilen gergi tavanlar istenildiği zaman çıkartılıp başka bir yere rahatlıkla tekrar takılabilir.
  • Işık ve ısı yalıtımı sağlayarak bulundukları ortamın farklı ışık efektleri ile güzelleşmesini sağlar.
  • Gergi tavan üretiminde kullanılan malzemeler kaliteli ürünler olduğu için herhangi bir bozulma ve eskime yapmadan uzun süre kullanılabilir.

Gergi tavanlar özel üretildikleri için bina içine rahatlıkla kullanılır ve binanın estetik görünmesine katkı sağlar. Seçmiş olduğunuz gergi tavan modelinin görselinden sıkıldığınızda firmamız ile görüşerek farklı bir görsel ile rahatlıkla değişim yapabilirsiniz.

 Gergi Tavan Montajını Nasıl Yapmaktayız?

Bulunduğumuz bölgede hastane, otel ve okul gibi pek çok alanda gergi tavan uygulaması firmamız tarafından yapılmıştır. Bu ürünleri nasıl yaptığımızı görmek için bu mekânları ziyaret edebilirsiniz. İşimizi titizlikle ve kuralına uygun şekilde yapmaktayız. İşlem yapmadan önce mutlaka alanın mekân analizini gerçekleştiririz. Çünkü müşterinin istemiş olduğu gergi tavan ortam için uygun mu ve hangi boyutlarda üretilecek karar vermek gerekir. Mekân analizinden sonra ortama uygun gergi tavan firmamız tarafından hazırlanır. Hazırlık bitiminde mekân tavanına havuz açılır ve havuzun içine havuz kasası yerleştirilir. Havuz kasası alüminyum plakadan üretilmiştir ve yerleştirilmesi aşamasında dikkatli davranmak gerekir.

Han Gergi Tavan

Duvar ve plaka arasında boşluk kalmamasına dikkat edilmelidir. Alüminyum plaka ve gergi tavanın arasına yerleştirilen izolasyon bandı ısı yalıtımının ve ışık yansımasının doğru şekilde yapılmasına yardımcı olur. Son işlem olarak gergi tavanın alüminyum plakaya dikkatli ve sıkı bir şekilde sabitlenmesi yapılır. Bu işlemde oldukça dikkatli davranmak gerekir ki montaj edilen gergi tavan sağlam olsun ve uzun yıllar bozulmadan kullanılabilsin.

 Gergi Tavan Modelleri Nelerdir ve Nerelerde Kullanılır?

Gergi tavanlar son yıllarda evlerde ve iş yerleri gibi mekânlarda oldukça sık tercih edilen dekorasyon ürünleri arasında yerini almıştır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ürün kalitesi ve model çeşitliliği devamlı olarak artmaktadır. Firmamızda sizlere daha iyi hizmet vermek için teknolojiyi yakından takip etmekte ve modeller ile ürün kalitesini arttırmaktadır. Ürün kalitemizin artması ile artık daha uzun yıllarda kullanılan gergi tavanlar ortaya çıkmıştır. Özellikle hizmet sektörüne ait olan binalarda gün geçtikçe mekânın estetik görünümünü arttırmak için oldukça fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Hastaneler, okullar, oteller ve restoranlar gibi pek çok alanda gergi tavan modelleri ile karşılaşabilirsiniz. İlçemizde bu konuda işlerimizin pek çok örneği mevcuttur. Özel hastane ve oteller müşteri memnuniyetini önemseyen ve görsel olarak etki bırakması gereken mekânlardır. O sebeple bu yapıların lobilerinde oldukça sık tercih edildiği görülmektedir. Görsellik bu tarz sektörlerde olmazsa olmaz faktörler arasında yer aldığı için gergi tavanı tercih etmektedirler. Gergi tavan modelleri çok tercih edildiği için birçok firma ortaya çıkmıştır. Siz bu firmalar arasından tercih yaparken kaliteli ürünler kullandığına dikkat etmelisiniz.

 Gergi Tavan Fiyatları Nasıl?

Gergi tavanlar bahsettiğimiz gibi çok fazla çeşitliliğe ve kalite farklılıklarına sahiptir. Bu sebeple fiyat konusunda da değişiklikler gözlenir. Fakat firmamız uygun fiyatlar ile kaliteyi birleştirmektedir. Gergi tavan fiyatlarında belirleyici olan en önemli faktör ise tavanın yapılacağı alanın metre karesidir. Alan büyükçe ona göre fiyat değişmektedir. Aynı zamanda seçilen görselin ne olduğu da fiyat konusunda farklılaşma yapar. Gergi tavanların hazırlık aşaması uzun sürse bile montaj aşamasında işlem fazla değildir ve kısa sürede tamamlanır. Ayrıca gergi tavanın montajına ekstra ücret ödemezsiniz. Firmamızdan almış olduğunuz gergi tavan fiyatları içinde montaj ücreti de dâhildir. Gergi tavanlar satın alınmaya kalktığınızda size maliyetli ürünlermiş gibi gelebilir. Fakat bu ürünlerin getirileri ve avantajları düşünüldüğünde yapılan maliyet kesinlikle fazla değildir. Eğer gergi tavanın modellerini kişisel olarak değiştirmek isterseniz hazır ürünlere daha maliyetli olabilmektedir. Tercih aşamasında bunu göz önünde bulundurabilirsiniz.

Han Gergi Tavan

Gergi Tavanlar Nasıl Satın Alınır?

Son yıllarda gergi tavanların dekorasyon amaçlı kullanımının artması ile birlikte pek çok firma ortaya çıkmıştır. Sizde satın almak istediğiniz ürünü firmaların internet sitelerine bakarak seçebilirsiniz. Ya da dilerseniz bu firmalar ile yüz yüze görüşmeler yaparak bilgi alabilirsiniz. Fakat unutmamak gerekir ki tercih edilme arttıkça firma sayısı artmış ve ürün kalitesi düşmeye başlamıştır. Sizde tercih yaparken kaliteli malzeme kullanan firmaları seçmeye dikkat etmelisiniz. Bu konuda firmamız müşteri memnuniyetini önemsediği için ürün kalitesinden asla taviz vermemektedir. Bu konuda karar vermeden önce firmamızın yapmış olduğu ürünleri yerinden gidip görerek inceleyebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden yaptığımız işleri ve kullanılan malzemeleri inceleyerek karar verebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçmek için internet üzerinde talep formunu doldurup ürün talebinde bulunabilirsiniz. Talebiniz alındıktan sonra firma yetkililerimiz geri tavan yapılacak olan alanın mekân analizini yapmak için en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

 Gergi Tavan İşlerinizi Uzman Ellere Bırakın

Firmamız Han İlçesinde gergi tavan işleri için en çok tercih edilen firmadır. Bunun sebebi ekibimizin işinde uzman kişilerden oluşması ve kaliteli ürünler kullanmamızdır. Kaliteli ürün kullanılmadığında çok kısa sürede sıkıntı çıkaran ürünler firma için olumsuz bir imaj çizecektir. Bu sebeple işimizi hiç riske atmadan gerek çalışanlar gerekse malzeme olarak kaliteden ödün vermeden çalışmaktayız. Sizde gergi tavan satın almadan önce firmamız ile görüşüp fikir almayı unutmayın.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir