Transparan Gergi Tavan Modelleri

Transparan ve özel olarak üretmiş olduğumuz kumaşlar sayesinde, ışığın ortama homojen bir yapı içerisinde yayılmasını sağlamak bu yolla mümkündür. İstenilen şık ve farklı görünümü tam olarak elde etmek de ayrıca mümkün hale gelmektedir. Detaylı bilgi ve ürünlerimiz için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Firmamız, ürün sunumu ve bilgilendirmesi gibi her aşamada gerek site gerekse de müşteri hizmetleri üzerinden her an sizlere yardımcı olma gayretindedir. Transparan gergi tavan uygulamasını ise bu noktada, gerek yaşam alanlarında gerekse de iş ve hizmet gibi alanlarda yani hemen her noktada tercih edebilirsiniz. Fakat en çok kullanıldığı alanlar, halka açık olan hizmet sunan mekanlar olmaktadır. Kafeler, pastaneler ya da benzeri sürekli olarak farklı kimselere açık alanlar için çok daha uygun bir yöntemdir.

Yapısı itibariyle gerek ışığı gerekse de uygulanan baskıyı doğrudan transparan olarak sunarlar. Böylelikle boğucu bir ortam yaratmak istemeyen, daha sade ve şık bir ortam dekorasyonu elde etmek isteyen kişiler, firmalar rahatlıkla bu yöntemi tercih edebilmektedirler.