Sivrihisar Gergi Tavan

Sivrihisar İlçesi Eskişehir’in 14 ilçesinden biridir. Eskişehir ‘in en büyük ilçesidir. Çal dağına yakın olan bir volkanik kütlenin eteklerinde, göğe doğru uzanan ucu sivri kayaları ile bilinir. İlçe ismini bu kayalıklardan almıştır. Yerleşim olarak çok eski zamanlara dayanır. Frigyalılar, Romalılar, Selçuklu ve son olarak da Osmanlı Devletine ev sahipliği yapan bu topraklar  tarihi mirası ile günümüze kadar gelmiştir. Sivrihisar  İlçesinin nüfusu son sayımlar ile 21.000 i geçmiştir. İlçe halkının geçim kaynağı genel olarak tarım ve hayvancılıktır. Tarihi dokusu ile  zengin bu şehir tarih turizminde de önemli bir paya sahip.

Bizde bu güzel şehir için farklı gergi tavan uygulamaları ile siz değerli Eskişehir sakinlerine  Beylikova gergi tavan olarak yüksek kalitede hizmet veriyoruz ve gergi tavanda önemli destekler sunuyoruz.

Gergi Tavan Hizmetimiz

Gergi tavan uygulamalarında son derece profesyonel çalışan bir firmayız. Kaliteli işçiliğimiz sayesinde her zaman kullanılabilecek ve uzun yıllar rahatlıkla dekorasyon malzemesi olarak tercih edilebilecek işler çıkarıyoruz ortaya. Firmamızın işlemleri müşteri tercihlerine göre şekilleniyor ve böylece herkes kendi zevk ve tercihlerine göre gergi tavan hizmeti almış oluyor.

 Gergi Tavanların Kullanılma Nedenleri

Gergi tavan sistemleri birçok artısı ile tercih edilir. Bunlardan bazıları şunlardır: Esnek bir malzeme yapısının olması, çok dayanıklı olması, daha ekonomik gibi nedenler vardır. Buların yanında;

  • Her dekora uygundur
  • Şekli bozulmaz ve her zaman kullanılabilir
  • Temizliği çok basittir
  • Renk solması olmaz

Bu özeliklerinin yanında çatlak ve sünme gibi olaylar görülmemesi, 15 yıla varan garantisi olması, Yanmaz malzemesinin olması, su ve nemden de kolay kolay etkilenmezler. Ev ortamında şık bir ışıklandırma yapmaya da son derece uygun olan tasarımlardır. Gergi tava uygulamasını tercih ettiğinizde odanızın havasını kısa sürede değiştireceğinden emin olabilirsiniz. Her ne kadar büyük otel ya da farklı işletmelerde tercih edilse de evlerin tavanlarına ve duvarlarına da uygulanabilme lüksü vardır. Herkes gergi tavan modelleri konusunda firmamızdan hizmet alabilir.

Gergi Tavan Kullanmanın Avantajları

Gergi tavanların kullanılmasının birçok önemli avantajı vardır. Her şeyden önemlisi bu tavanlar çok şık tasarımlardır. Özellikle kalabalık mekânların tarzını ortaya koymak açısından gergi tavanlar en iyi dekorasyon araçlarıdır. Nem ve rutubetten etkilenmediği için kafe ve restoran gibi yerlerde çok rahat şekilde kullanılabilirler. Tavanların ışıklandırma sistemi çok mükemmel tasarlanabilir ve iyi bir ses sistemi oluşturulabilir. Çünkü yalıtım düzeyi çok yüksektir. Alev almayan bir yapıda tasarladığımız gergi tavanlar sayesinde evdeki güvenliğiniz de en üst düzeyde olacaktır. Bu tavanlar aynı zamanda montajı çok basit ürünlerdir. Firma çalışanlarımız ürettiğimiz gergi tavanları aynı gün içerisinde montajını yapıyor ve çevrenizde herhangi bir inşaat pisliği kalmıyor. Bu gergi tavanlar mekan değiştirmek istediğinizde kolayca sökülerek yeni mekanınıza montajı yapılıyor. Çok hoş ve estetik birer görünüme sahip olan ürünlerdir.

Gergi Tavanlarda Model Seçenekleri

Büyük ve kalabalık ortamlarda genelde transparan gergi tavan modelleri kullanılıyor. Bu modeller içerisinde kalite düzeyi son derece yüksektir. Ancak gergi tavanların bir diğer modeli de dijital gergi tavanlardır. Dijital gergi tavanlar hemen her mekâna rahatlıkla uygulanabilir modellerdir. Bu modellerin sunduğu farklı manzara resimleri vardır. Tavan süslemesinde yemyeşil bir ağaç manzarası ya da çiçek bahçesi tercih edebileceğiniz gibi sonsuz bir uzay manzarası da tercih edebilirsiniz. Gergi tavan uygulamalarımızda en çok yıldızlı uzay manzaraları tasarımları gerçekleştiriyoruz. Her türlü manzara resmi uygulanabilir bir özelliktedir. Bu konudaki seçimleri de mümkün olduğunca müşterilerimize bırakıyoruz. Kalite standartlarımız son derece yüksek olduğu için seçeceğiniz manzaranın da kalitesi yüksek olacaktır.

Gergi Tavanlarda Baskı Kalitesi

Gergi tavan hizmetlerimizde her zaman baskı kalitesine önem veriyoruz. Dijital gergi tavanlar için renklerin canlı olması ve istenilen hissiyatı uyandırması son derece önemlidir. 3D gergi tavan uygulamalarımız için de aynı durum geçerlidir. Hazırlanan gergi tavanlar yüksek standartlarda bir işçilik uygulaması ile montaj yapılıyor. Dilerseniz bu gergi tavanların alt kısımlarına gizli ışıklandırmalar ekleyebilir ve ortamın ambiyansının değişmesini de sağlayabilirsiniz. Gergi tavan hizmetlerimizde mümkün olduğunca müşterilerimizin isteklerine yönelmeye gayret gösteriyoruz. Böylece hiçbir işte kötü bir tasarım ortaya çıkarmıyoruz.

Dijital Baskılardan Yapılan Gergi Tavanlar

En çok tercih edilen gergi tavan türleri arasında dijital baskı gergi tavanlar vardır. Çünkü bu modeller her resmin ya da fotoğrafın tavanlara yansıtılabilmesine olanak tanır. Düğün salonu, otel ve restoran gibi yerlerde de bu uygulamaları rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz. Bu uygulamaları tasarımını yaptıktan sonra müşterilerimize sunuyoruz. İstenilen işlemler gerçekleşmiş ise müşterimiz görüntüden memnun ise tavanların üretim aşamasına başlanıyor. Bu süreçte her türlü detay büyük bir titizlikle işleniyor. Onayınızdan geçen dijital gergi tavanlar üretimi de tamamlandıktan sonra istenilen mekâna uygulanıyor. Daha sonra çıkabilecek sorunları için de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Ancak gergi tavan uygulamalarında hiçbir zaman sorun yaşamayacağınızın garantisini de veriyoruz.

Lake Gergi Tavan Modelleri

Birçok mekânda tercih edilen bir diğer gergi tavan modelimizde lake gergi tavanlardır. En çok kullanılan yüzey kaplama çeşitleri arasındadır. Malzemeleri çok sağlamdır ve yıllarca dayanabilme kapasitesi vardır. Uygun renk seçimleri ile rahatlıkla dekorasyon aracı olarak bu gergi tavanları kullanabilirsiniz. Hızlı ve kolay montajı vardır. Bu da insanların bu uygulamadan geniş ölçüde yararlanabilmesine olanak tanıyor. Gergi tavanları tercih eden insanlar lake uygulamaları yüksek oranda tercih ediyor. Temizliği de son derece basittir. Tüm gergi tavanları nemli bir bez ile silmek temizliğinin yapılması için yeterli olan bir durumdur. Gergi tavanlarda kullanılan detaylara bakıldığında lakenin çok fazla ön plana çıktığı görülebilir. Ancak bu modellerin montajı biraz daha uzun sürüyor denilebilir.

Profesyonel Gergi Tavan Modeli

İş mekânlarda en çok tercih edilen gergi tavanlardan birisi de ayna tipinde olan gergi tavanlardır. Bu modellerde mekânın daha aydınlık olması ve geniş görünmesi sağlanır. İnsanlar için profesyonel bir görünüm ortaya çıkarır. Büyük şirketler, avmler ve restoranlarda çık olarak bu gergi tavanlardan yararlanıyoruz. Model seçenekleri bakımından geniş olan gergi tavan uygulamalarımız hemen her yerde kullanılabilir kapasitede olan ürünlerdir. Ayna gergi tavanlar da profesyonelliğini ortaya çıkarmak isteyen işletmeler tarafından tercih ediliyor. Bu uygulamalar evlerde de tercih edilebilir. Özellikle küçük odaları olan mekânlar için aynadan bir gergi tavan düşünebilirsiniz.

Transparan Gergi Tavan Uygulamaları

Transparan gergi tavanlar daha çok havaalanlarında uygulamasını yaptığımız tasarımlardır. Şık duruşu ve geniş mekân hissi vermesi sayesinde en çok tercih edilen gergi tavan modelidir. Geniş mekânlarda çok hoş bir görünüm sunar. Transparan gergi tavan uygulamaları sayesinde mekânların havası daha hızlı şekilde değişiyor. Firmamızdan her türlü gergi tavan hizmeti alma şansınız bulunuyor. Mümkün olduğunca bu tavan çeşitlerinde sizlere geniş bir skala sunuyoruz. Mekânların durumuna göre gerekirse profesyonel yönlendirmeler yapıyoruz ve en iyi tasarımı seçmenize olanak tanıyoruz. Gergi tavan tasarımlarımızı uygulamak için müşteri görüşleri çok önemli detaylardır. Firmamızdan bu konu hakkında 7/24 bilgi alabilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir